Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 08:00-20:00

Sejas ādas kopšana, kurai ir pinnes

Piņņu parādīšanās ir saistīta ar hormonu darbību. Tas nav sliktas higiēnas rezultāts. Vienlaikus ir cilvēki, kuriem organisma īpatnību dēļ šie sejas ādas defekti parādās biežāk. Tam iemesls ir pastiprināta tauku dziedzeru darbība. Tas noved ne tikai pie piņņu parādīšanās, bet arī palielina ādas porainību. Ar to ir jācīnās.

Viens no faktoriem, kas veicina piņņu parādīšanos – tā ir kosmētika, kuras sastāvā iekļautas komedogēnās vielas. Diemžēl šāda kosmētika ir dominējošā tirgū.

Lai novērstu pinnes un nepieļautu jaunu veidošanos, jānodrošina pareizu sejas ādas kopšanu. Negaidiet ātru rezultātu. Lai palīdzētu sejas ādai atgūt normālu stāvokli, nepieciešama sistemātiska un pietiekami ilgstoša kopšana, kuru garantēti spēs nodrošināt Sky Beauty salonā strādājošie profesionālie speciālisti.

Efektīva taukainas ādas kopšana par salīdzinoši zemu cenu

Cīņa ar pinnēm saistīta ar pareizu un, pats galvenais, savlaicīgu tās tīrīšanu. Sejas ādas tīrīšanu veic pieredzējuši speciālisti, kas ir īsti savas jomas profesionāļi. Tā tiek veikta īpašā procedūru kabinetā, izmantojot efektīvus tīrīšanas līdzekļus.sejas ādas tīrīšana

Uzņēmuma speciālisti nodrošina dziļu sejas ādas tīrīšanu, likvidējot pat mazos melnos punktiņus uz sejas. Viņi izvēlas optimālākos kosmētikas līdzekļus, kas vislabāk būs piemēroti tieši Jūsu ādas tipam. Tie saglabā optimālu lipīdu līdzsvaru, nepieļauj pārmērīgu ādas sausumu un ādas traumēšanu. Pēc ādas apstrādāšanas pie mūsu speciālistiem, ievērojami samazinās iekaisumu veidošanās risks.

Procedūra sejas ādai:

  • padarīs to pievilcīgāku;
  • palēninās ādas novecošanās procesus;
  • palīdzēs ādai atgūt svaigumu un veselīgu izskatu.

Šī procedūra ir piemērota jebkuram ādas tipam. Tā ir absolūti droša un tai nav nekādu negatīvu blakusparādību. Tas ir pārbaudīts gan veikto pētījumu laikā, gan praksē.

Kādi ir ieguvumi, dodoties uz Sky Beauty kosmetoloģijas centru

Uzņēmums garantē rezultātu – atbrīvošanos no pinnēm, sejas ādas stāvokļa uzlabošanu. Centra darbinieki vienojas ar klientu par viņam ērtu apmeklējuma laiku, sastāda grafiku, lai nodrošinātu sistemātisku sejas ādas kopšanu. Viņi seko līdzi izmaiņām un veic korekcijas procedūrā, kā arī nepieciešamības gadījumā izmaina izmantojamo kosmētikas līdzekļu sarakstu.

Atbrīvojieties no pinnēm uz sejas uz visiem laikiem - izmantojiet Sky Beauty pakalpojumus.


Dalīties