Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 10:00-19:00
Se.: 10:00-16:00
 • Vienmēr skaista!
  Vienmēr skaista!

  Veicot klasiskās vai aparātu kosmetoloģijas procedūras, izmantojot Premium klases kosmētiku, rūpīgi tiek izvēlēti katrai procedūrai nepieciešamie produkti un aktīvās vielas, novērtēts Jūsu sejas ādas tips lai piedāvāt procedūru, kas piemērota tieši Jums.

down

Klasiskā kosmetoloģija

Klasiskā sejas tīrīšana

Dziļā sejas ādas tīrīšana palīdz atbrīvot nosprostotās poras, attīra seju no melnajiem punktiņiem un sīkajām zemādas pumpiņām, kas traucē ādai izskatīties ideālai. Pateicoties īpašajiem kosmētikas līdzekļiem, āda netiek sausināta un traumēta, kā arī netiek izjaukta ādas lipīdu mantija - barjera.

Rezultātā pēc tīrīšanas samazinās iekaisumu risks uz ādas. Šāda procedūra ir piemērota jebkuram sejas ādas tipam. Šī klasiska sejas kopšanas procedūra, kas nodrošina lielisku izskatu un pašsajūtu.

 

PCA sejas pilings

Preparāta unikālās sastāvdaļas PCA skin® tiek izmantotas, lai koriģētu vecuma pazīmes. Tiek samazinātas grumbas, uzlabota sejas ādas tekstūra, izlīdzināts sejas krāsas nevienmērīgais pigments, atjaunots ādas tvirtums, samazinās akne. Tas viss bez ilgstoša reabilitācijas perioda.

PCA skin® pīlingi – nodrošina efektivitāti un drošību.

Aparātu kosmetoloģija

HYDRADERMIE YOUTH

Izmantojot aparāttehnoloģiju. Alternatīva estētiskajai medicīnai. Ekskluzīva skaistumkopšanas metode, kas tiek piemērota katram individuālajam sejas ādas tipam. Procedūras pamatiedarbība – dziļa aktīvo vielu ievadīšana ar jonizācijas palīdzību, dziļa mitrināšana un relaksācija.

HYDRADERMIE LIFT

Izmantojot aparāttehnoloģiju. Sejas vaibstus un ovālu nostiprinoša procedūra kā alternatīva plastiskajai ķirurģijai. Procedūras laikā papildus miostimulācijai tiek veikta masāža un uzklāta maska.

EYE LIFT

Izmantojot aparāttehnoloģiju. Acu zonu atjaunojoša procedūra ar pretnovecošanās iedarbību. Samazina arī visas noguruma pazīmes (tumšie loki, tūska, noslīdējis plakstiņš u.c.).

LIFT SUMMUM

Manuāla liftinga sejas procedūra ar tūlītēji redzamu rezultātu. Atjauno sejas ādas elasticitāti un ovāla kontūras, kā arī izlīdzina kakla un dekoltē zonu.

AGE SUMMUM

Manuālā pretnovecošanās procedūra apvieno masāžas tehnikas, aizgūtas no Kobido (dabisks liftings ar dažādām masāžas tehnikām) ar augstas koncentrācijas aktīvajām sastāvdaļām. Visaptveroša pretnovecošanās iedarbība.

Cenas

Pakalpojums
Cena
 • Klasiskā sejas tīrīšana (2 stundas)

  50.00 €
 • PCA pīlings sejai (1 stunda)

  40.00 - 70.00 €
 • Hydradermie Youth (1,15 stundas)

  60.00 €
 • Hydradermie Lift (1,15 stundas)

  60.00 €
 • Hydraclean (40 minūtes)

  40.00 €
 • Eyelift

  45.00 €
 • Age Summum (1,15 stundas)

  70.00 €
 • Lift Summum

  65.00 €

Pieraksts pie speciālista

Piesakies tiešsaistē, aizpildot šo formu, un mēs sazināsimies ar Tevi 1 darba dienas laikā!

Mūsu speciālisti

 • Irina Jekimova

  Irina Jekimova

  Kosmētiķe, skropstu pieaudzēšanas meistare, administratore

 • Evita Švāģere

  Evita Švāģere

  Administratore

 • Liene Ozolniece - Pelēce

  Liene Ozolniece - Pelēce

  Administratore

Gaidām Tevi mūsu centrā!
Piesakies jau šodien!

Pieteikties procedūrai