Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 08:00-20:00
  • Vienmēr skaista!
    Vienmēr skaista!

    Veicot klasiskās kosmetoloģijas procedūras, izmantojot Premium klases kosmētiku, rūpīgi tiek izvēlēti katrai procedūrai nepieciešamie produkti un aktīvās vielas, novērtēts Jūsu sejas ādas tips lai piedāvāt procedūru, kas piemērota tieši Jums.

Klasiskā kosmetoloģija

Klasiskā sejas tīrīšana

Dziļā sejas ādas tīrīšana palīdz atbrīvot nosprostotās poras, attīra seju no melnajiem punktiņiem un sīkajām zemādas pumpiņām, kas traucē ādai izskatīties ideālai. Pateicoties īpašajiem kosmētikas līdzekļiem, āda netiek sausināta un traumēta, kā arī netiek izjaukta ādas lipīdu mantija - barjera.

Rezultātā pēc tīrīšanas samazinās iekaisumu risks uz ādas. Šāda procedūra ir piemērota jebkuram sejas ādas tipam. Šī klasiska sejas kopšanas procedūra, kas nodrošina lielisku izskatu un pašsajūtu.

 

PCA sejas pilings

Preparāta unikālās sastāvdaļas PCA skin® tiek izmantotas, lai koriģētu vecuma pazīmes. Tiek samazinātas grumbas, uzlabota sejas ādas tekstūra, izlīdzināts sejas krāsas nevienmērīgais pigments, atjaunots ādas tvirtums, samazinās akne. Tas viss bez ilgstoša reabilitācijas perioda.

PCA skin® pīlingi – nodrošina efektivitāti un drošību.

Cenas

Pakalpojums
Cena
  • Klasiskā sejas tīrīšana (2 stundas)

    59.90 €

Gaidām Tevi mūsu centrā!
Piesakies jau šodien!