Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 08:00-20:00

Permanentais make up: priekšrocības

Palikt skaistai un netērēt daudz laika make up uzklāšanai – jebkuras sievietes sapnis. Panākt vēlamo rezultātu palīdzēs permanentais make up. Kas tā par procedūru un cik tā ir droša?

Atšķirībā no tetovēšanas, permanentais grims ir īslaicīgāks. Profesionālie kosmetologi apstrādā ādas virsējos slāņus, iestrādājot saudzējošo krāsu ne dziļāk kā 0.5 mm. Tādējādi tiek veidotas acs kontūrlīnijas, koriģētas uzacis, lūpām piešķirta vajadzīgā krāsa, pasvītrotas to kontūras.

Priekšrocības

Permanentais make up vienlaicīgi atrisina vairākus uzdevumus:

  1. Ekonomija. Vairs nevajadzēs veltīt daudz laika make up no rīta. Būs pietiekami tikai uzklāt dažas beigu svītriņas. Turklāt permanentais grims palīdz samazināt dekoratīvās kosmētikas iegādes izmaksas.
  2. Labi koptais izskats. Tiks pilnīgi izslēgtas tādas nepatikšanas, kā: izplūdušas acu līnijas un izsmērētā lūpu krāsa. Jūsu make up vienmēr būs savos uzdevuma augstumos, pat, ja apmeklēsiet baseinu vai saunu.
  3. Nebūs alerģijas. Diezgan bieži ir gadījumi, kad dārga un kvalitatīva kosmētika izraisa ādas alerģiju. Ilgtermiņa grims pilnībā atbrīvos no šādām nepatikšanām.

Permanentā make up izveidotais efekts saglabāsies līdz pat vairākiem gadiem. Periodiskās korekcijas procedūras ļaus ilgi saglabāt lielisko rezultātu.

Permanentā make up tehnika

Jāatceras, permanentais make up – tas ir uz ilgu laiku. Veicot procedūru, nepieciešama tikai pieredzējušu speciālistu palīdzība. Lai panāktu vajadzīgo rezultātu, rekomendējam sazināties ar kosmetoloģijas centru, kurš var piedāvāt vairākus permanentā make up variantus, tai skaitā:

  1. Uzacu tatuāža. Meistars izvēlēsies nepieciešamo krāsu un uzacu formu katram tipam.
  2. Lūpu tatuāža izcels kontūras, ar ieēnošanas palīdzību piešķirs apjoma efektu.
  3. Acu konturēšana ir tatu-laineru uzklāšana lielākai acu izteiksmīguma radīšanai.
  4. Permanentais make up ar konsilera efektu padara ādu zem acīm gaišāku, sniedzot ādai svaigu izskatu.

Permanentā grima izpildes procedūra nav tik sāpīga un traumatiska, kā tetovēšana. Pirms procedūras klientiem tiek veikta anestēzija, jo ādas apstrādājamās vietas var būt īpaši jūtīgas.


Dalīties