Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 08:00-20:00
 • Vienmēr skaista!
  Vienmēr skaista!

  Skaists permanentais grims ideālā izpildījumā – dāvā pārliecību par Tavu skaistumu.

  Lasīt tālāk

Permanentais grims uzacīm

Permanentais grims uzacīm tiek uzskatīts par vienu no vispieprasītākajiem permanentā grima virzieniem. Ideālas uzacis, kam nav nepieciešama pastāvīga kopšana, ir katras sievietes sapnis.

Mūsdienu tehniku un permanento krāsvielu izmantošana ļauj sasniegt maksimālu efektu, saglabājot uzacu dabiskumu. Kvalitatīvs permanentais grims palīdzēs padarīt seju atklātāku, bet skatienu izteiksmīgāku.

Modernās tehnoloģijas, kuras izmanto mūsu meistari, ļauj izveidot tādu permanento grimu, kas izskatās pievilcīgi, dabiski un ļoti cēli, savukārt jaunākā aparatūra un pigmenti minimizē iespējamo traumatismu un procedūras blaknes.

Kādas tehnikas tiek pielietotas?

Matiņtehnika ar ieēnošanu, divkrāsu matiņtehnika

Tehnika var palīdzēt vizuāli atjaunot trūkstošos matiņus to dabiskajā augšanas virzienā, platumā, biezumā un krāsā, vizuāli pacelt uzacu lokus, mainīt uzacu formu, padarot to harmoniskāku.

Ieēnošanas tehnika

Ieēnošanas tehnika ir teicami piemērota katrai sievietei. Ieēnošanas tehnika lieliski piestāvēs gan jaunai, gan arī nobriedušai ādai, turklāt tās efekts labi saglabājas gan taukainam, gan kombinētam ādas tipam.

Pūdertehnika

Jauna, mūsdienīga permanentā grima pūdertehnika palīdz radīt ideālu uzacu ārējo izskatu ar maksimālu dabiskuma imitāciju. Viegli toņi, pakāpenisks krāsas ēnojums un forma bez stingrām līnijām padara pūdertehniku par patiešām unikālu.

Jūsu ieguvumi

 • Vienmēr apburoša

  Izskaties nevainojami jebkuros laika apstākļos-pludmalē, sporta zālē, saunā u.c.

 • Ietaupīts laiks

  Aizmirsi par ikdienas garajiem dekoratīvās kosmētikas uzklāšanas rituāliem

 • Koriģējošs efekts

  Izveido ideālo uzacu formu, kas izcels Jūsu sejas skaistumu

 • Ideāls risinājums

  Piemērots arī sievietēm ar alergijām pret dekoratīvo kosmētiku

Kā notiek procedūra

 1. Konsultācija

  Konsultācijas laikā tiks izvēlēts jauns zīmējuma dizains un piemeklētas pigmenta krāsas, kas intensitātes un nokrāsas ziņā piemērotas tieši Jums un ir tuvas Jūsu dabīgajai krāsai.

  Uzklājot zīmējumu, tiks ņemtas vērā sejas formas individuālās īpatnības.

  Konsultācijas laikā speciālists atbildēs uz visiem Tevi interesējošiem jautājumiem par procedūru.

 2. Pirmreizējā procedūra

  Kad uzzīmēta nepieciešamā forma un saskaņota ar klientu, pēc zīmējuma kontūras tiek atzīmēti virspusēji punkti – orientieri, kas garantē pilnīgu galarezultāta sakritību ar iepriekš veikto zīmējumu. Permanenta zonā tiek uzklāts anestezējošs krēms. Ar vienreizējās lietošanas adatām izvēlētajā tehnikā tiek veikta mikropigmentācija. Pēdējais procedūras etaps atvēsinoša komprese, gaismas terapija ar lampu Zepter Bioptron dzīšanas veicināšanai un speciāla aizsargkrēma un dziedinoša krēma uzklāšana.

 3. Sadzīšanas process

  Pilna sadzīšana notiks aptuveni 7 dienu laikā, bet kopšana šajā laikā jums nesagādās rūpes. Pietiks ar barojoša dziedējoša krēma uzklāšanu vairākas reizes dienā visu nedēļu. Atcerieties, ka 50% no kvalitatīva rezultāta ir atkarīgi no pareizas kopšanas un visu piesardzības pasākumu ievērošanas.

  Apstrādātajā uzacu zonā izveidojušās kreveles nedrīkst noņemt mehāniski, 7-10 dienu laikā ieteicams atteikties no siltuma procedūrām, pirtīm, saunām, solārija, baseina, kā arī atrašanās atklātā saulē.

 4. Korekcija pēc mēneša

  Korekcija ne vienmēr ir nepieciesama, bet parasti veic, lai pēc klienta vēlmēm varētu piekoriģēt krāsas toni, intensitati un līnijas. To rekomendējam veikt 1-3 mēnešu laikā pēc pimreizējas procedūras.

  Ar laiku āda sāk atbrīvoties no pigmenta, un pigmentētās zonas kļūst bālākas. Šajā gadījumā ir nepieciešami atkartota korekcija. To rekomendējam veikt 12 vai 24 mēnešiem. Tā ir iespēja, mainoties stila un gaumes izmaiņām, koriģēt gan uzacu kontūras, gan krāsu arī pēc ilgāka laika perioda.

Viegli, ātri un droši!

Kontrindikācijas

 • Grūtniecība un laktācija;
 • Infekcijas slimības;
 • Vīrusu saslimšanas;
 • Acu slimības;
 • Keloīdu rētu veidošanos;
 • Asins sarecēšanas funkciju traucējumi;
 • Onkoloģija;
 • Alerģiskas reakcijas uz pigmenta sastāvu.

Cenas

Pakalpojums
Cena
 • Konsultācija (skice, formas un krāsu izvēle, alerģijas tests)

  20.00 €
 • Matiņu tehnika vai matiņu tehnika ar ieēnošanu

  250.00 €
 • Pūdertehnika

  220.00 €
 • Korekcija (no 1 līdz 3 mēnešiem)

  65.00 €
 • Atjaunošana (no 12 līdz 24 mēnešu periodā)

  150.00 €

Gaidām Tevi mūsu centrā!
Piesakies jau šodien!