Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 08:00-20:00

Sky Beauty – Pieaudzētās skropstas

Pieaudzētās skropstas ļauj iegūt krāšņu skatienu , atbrīvoties no skropstu tušas ikdienas lietošanas. Izmēģiniet, un Jūs varēsiet novērtēt estētiskās kosmetoloģijas iespaidīgos rezultātus!

Mēs cenšamies palīdzēt ikvienai klientei iegūt pievilcīgas, garas, biezas skropstas. Kosmetoloģijas centra meistari zina kā radīt apjomu, vienlaicīgi saglabājot dabisko izskatu. Pēc pieaudzēšanas viss izskatīsies maksimāli dabiski. Aizmirstiet par daudzslāņu skropstu tušas “masīvo” efektu.

Pakalpojumu veidi

Mūsu kosmetoloģijas centra speciālisti veic vairāku tipu procedūras:

  • Klasisko pieaudzēšanu.
  • Skropstu pieaudzēšana 2D un 3D.

Klasiskās pieaudzēšanas gadījumā meistars piestiprina katru mākslīgo skropstu atsevišķi pie dabīgās. Izveidojas papildus garums un apjoms. Ja nepieciešams izveidot 2D skropstas, pieaudzēšanas tehnika būs nedaudz atšķirīga. Kosmetologs piestiprina nevis atsevišķus matiņus, bet saišķīti no 2 mākslīgām skropstām. Analoģiski veido 3D skropstas, tikai saišķītis ir no 3 matiņiem.

Saprotams, jo vairāk mākslīgo matiņu tiks pielīmēts, jo efektīvāk izskatīsies acis pēc procedūras. Skatiens kļūs noslēpumains, liktenīgs. Svarīgi ir atrast “savu” apjomu, tas ir, izvēlēties pieaudzēšanas tipu tā, lai tas palīdzētu maksimāli parādīt Jūsu izskata priekšrocības, taču nepievērstu skatītāju uzmanību tikai skropstām, neizskatītos pārspīlēti. Pieredzējis kosmetologs zina, kā izvēlēties optimālu skropstu apjomu, garumu, katram klientam. Pēc apmeklētājas apskates, plakstiņu izskata izanalizēšanas un “dabisko” skropstu stāvokļa, viņš sniegs rekomendācijas.

Estētiskās kosmetoloģijas centra darbība

Sky Beauty speciālisti ar prieku sniegs izdevīgus nosacījumus visiem klientiem! Pieredzējušu meistaru un kosmetologu pakalpojumi ir garantēti. Papildus skropstām, mēs nodarbojamies ar permanento grimu, ādas atjaunošanu un citām mūsdienīgām kosmetoloģiskām procedūrām, ar pierādītu efektivitāti.

Mūsu centrā darbojas akcijas, periodiski tiek rīkotas interesantas izlozes. Piedāvājam izdevīgus pakalpojumu sniegšanas nosacījumus korporatīvajiem klientiem. Detalizētāk uzzināt par atlaidēm var vietnē skybeauty.lv.

Ja Jūs interesē nomaksa, mēs sniegsim šādu iespēju uz izdevīgiem nosacījumiem. Izmantojiet šo piedāvājumu, lai kļūtu skaistāka jau šodien!


Dalīties