Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 08:00-20:00

Sejas kopšanas procedūras klīnikā Sky Beauty – sejas tīrīšana

Mirdzoša āda ir viens no galvenajiem sievišķīguma un jaunības atribūtiem. Tīra un kopta āda – tas ir rādītājs, ka sieviete mīl sevi, pārliecības un pašcieņas recepte.

Ādas veselības uzturēšanai rekomendējams periodiski apmeklēt kosmetologu un veikt sejas kopšanas procedūras. Klīnika “SKY BEAUTY” sniedz plašu sejas kopšanas pakalpojumu spektru. Šeit ir tā vieta, kur jūs jutīsieties īpaša, uzticot savu seju profesionāļiem.

Ko paredz klasiskās tīrīšanas procedūra

Sejas tīrīšana – tā ir kosmetoloģijas procedūra, kura palīdz attīrīt poras, izlīdzināt toni, piešķirt ādai mitrinājumu un mirdzumu.

Ieguvumi no sejas kosmētiskās tīrīšanas:

Sejas kopšanas procedūras

  1. Dziļa poru attīrīšana – tīrīšana palīdz tikt vaļā no aizsprostotām porām, melniem punktiem, slēgtiem komedoniem, ādas tauku pārpalikuma;
  2. Atbrīvo no taukainā spīduma, izlīdzina sejas ādas toni;
  3. Procedūras, kura seko mehāniskajai attīrīšanai, nomierina, izlīdzina toni, sašaurina poras, piešķir mirdzumu un svaigumu, nodrošinot komplekso sejas ādas kopšanu.

Sejas tīrīšana kā kompleksās iedarbības elements ļauj mazināt pinnes, pūtīšu pēdas, vizuāli sašaurināt poras.

Klīnikā “SKY BEAUTY” strādā tikai diplomētie kosmetologi, kuri izmanto kvalitatīvo profesionālo kosmētiku. Pareiza līdzekļu piemeklēšana ļauj atjaunot lipīdu aizsargbarjeru, dziļi mitrināt, piešķirt mirdzumu.

Kam ir nepieciešama sejas tīrīšana

Sejas tīrīšana ir piemērota visiem ādas tipiem, tomēr pastāv virkne indikāciju dotās kosmetoloģijas procedūras veikšanai:

  1. Palielināta ādas tauku izdalīšanas no tauku dziedzeriem meitenēm vai puišiem. Paaugstināta sekrēcija izpaužas kā taukainā spīduma parādīšanās T zonā, paplašinātas poras;
  2. Hiperkeratoze – šī nepilnība izpaužas kā pārmērīga ādas daļiņu keratinizācija. Pacientiem ar hiperkeratozi tāpat arī rekomendējams sejas pīlings;
  3. Melnie punkti, komedonu parādīšanās, ar kuru cieš pusaudži un pieaugušie.

Cik bieži ir veicama tīrīšana

Procedūras biežums tiek noteikts individuāli katram pacientam. Biežums ir atkarīgs no problēmas, ar kuru pacients vēršas pie speciālista, un ādas īpatnībām. Kosmetologi rekomendē apmeklēt kosmetoloģijas tīrīšanas procedūru reizi 1,5-2 mēnešos. Atsevišķie faktori, piemēram, taukainais ādas tips, palielina kosmetologa kabineta apmeklēšanas biežumu.


Dalīties