Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 08:00-20:00

Pretnovecošanās mikropigmentācijas procedūras vecumā 50+: īpatnības un priekšrocības

Pretnovecošanās procedūras tiek veiktas klīnikās un skaistumkopšanas salonos. Iespējams, jūs nekad neesat plānojuši veikt tetovējumu, bet ādas mikropigmentācijas ietvaros tiek izmantota tinte tāpat, kā tetovēšanā. Aplūkosim detalizētāk galvenās tehnikas un priekšrocības mikropigmentācijas procedūru veikšanā mūsu profesionālās mikropigmentācijas centrā.

Galvenie principi

acu kontūru mikropigmentācija

Veiksmīga acu kontūru mikropigmentācija, lūpu un uzacu mikropigmentācija prasa māksliniecisko izjūtu. Lai panāktu dabiskāku efektu, nepieciešams rūpīgi pārdomāt krāsu, savukārt punktiem ir jābūt izvietotiem tādā veidā, lai nomaskētu rētas vai ādas nelīdzenumus un izveidotu vienmērīgu pārklājumu. Tāpat nepieciešams ievērot punkta izmērus. Cits mainīgais lielums ir tintes ievadīšanas dziļums. Tinte, ievadītā pārāk tuvu ādas virsmai, rada risku, ka pigments var iztecēt dažu dienu laikā pēc procedūras. Savukārt ja pigments atrodas pārāk dziļi dermā, tas var difundēt pa ādu un radīt plankumu efektu.

Būtība un mērķis

Procedūras laikā speciālists ievada pigmentu mikropilienus caur ādas virsējo slāni dermas augšdaļās ar standarta tetovēšanas instrumenta palīdzību. Šajā ierīcē tiek izmantotas no vienas līdz sešām adatām, kuras veic līdz 150 cikliem sekundē epidermas perforēšanai. Procedūra var tikt izmantota rētu noslēpšanai uz ādas.

Procedūras atšķirības no standarta tetovēšanas

Ciktāl acu kontūru, uzacu un lūpu mikropigmentācija ievieto tinti dermā seklāk, nekā parasto tetovējumu radīšanas procesā, šī kosmētiskā procedūra tiek uzskatīta par puspermanentu. Efekts var saglabāties līdz astoņiem gadiem, taču apstrādātā ādas zona laika gaitā izbālē, jo visa āda dabiskā veidā nolobās. Taču, lai gan krāsa var kļūt gaišāka, tā neizmainīsies, ja tika pielietoti kvalitatīvie pigmenti. Dabiskie ādas atjaunošanās procesi pārvieto atmirušās ādas šūnas virspusē, kur tās rezultātā atslāņojas. Ļoti sausas ādas īpašniecēm mikropigmentācija pazudīs ātrāk, jo sausā āda vieglāk atslāņojas.

No konsultācijas līdz procedūrai

Individuālās konsultācijas laikā jūs satiksieties ar vienu no mūsu komandas locekļiem, kurš apskatīs jūsu ādu un apspriedīs jūsu mērķus.

Rezultāta sasniegšanai pacientam būs nepieciešamas no viena līdz četriem seansiem. Mūsu Centrā strādā labi informēta apmācīto medicīnas speciālistu komanda, bet mūsu biroji savā būtībā ir ultramūsdienīga ārstniecības vide. Mūsu pacienti zina, ka viņi droši saņem kvalitatīvo palīdzību. Lai vairāk uzzinātu par citiem pakalpojumiem, kurus piedāvā mūsu Pigmentācijas centrs, sekojiet līdzi mūsu blogam un parakstieties uz mums sociālajos tīklos!

Acu kontūru, lūpu vai Uzacu mikropigmentācija

Uzacu mikropigmentācija aizņems no 30 līdz 60 minūtēm, savukārt atkārtota zonas apstrāde var būt nepieciešama pēc 2-4 nedēļām pēc sākotnējās apstrādes izbālēšanas dēļ. 30-50% cilvēku sākuma pamanīs krāsas maiņu, bet pēc otrās procedūras rezultāts saglabājas no 2 līdz 5 gadiem - atkarībā no jūsu ādas tipa un izvēlētās krāsas.

Pamata rekomendācijas

Lai gan rezultāti būs pamanāmi nekavējoties, mikropigmentācija ir krāsas uzslāņošanas process. Šīs procedūras skrupuloza rakstura un tās miniatūras apstrādes zonas dēļ gala rezultāta sasniegšanai var būt nepieciešami vairāki seansi. Nepieciešamo seansu skaits ir atkarīgs no apstrādājamās ādas zonas lieluma. Procedūras ir plānojamas ar vairāku nedēļu intervālu.

Pārtraukumos starp procedūrām neapmeklējiet pirti vai saunu un izvairieties no ļoti karstas dušas. Mikropigmentācija paaugstina ādas jūtīgumu pret sauli, tādēļ velciet galvassegu un nepakļaujiet ādu pirmajās četrās dienās. Savukārt nākamajā nedēļā ierobežojiet uzturēšanos saulē ar neilgu laiku.

Pēc pēdējā seansa ievērojiet šādas rekomendācijas:

  • Sāciet regulāri mitrināt apstrādāto ādas zonu ne mazāk kā četru dienu laikā (tas būtu nepieciešams arī starp procedūrām);
  • Izvairieties no smagas fiziskās slodzes un pārmērīgas svīšanas minimāli piecu dienu laikā;
  • Nākamā mēneša laikā: izvairieties no peldēšanas, saunas un pirts apmeklēšanas. Turieties tālāk no saules un lietojiet saules aizsardzības krēmu SPF 30-50.

Galvenās priekšrocības

  • Zīmulis vairs nav nepieciešams.
  • Jūs ietaupīsiet laiku meikapa uzlikšanai katru dienu.
  • Retākas skropstas varēs izskatīties kuplākas un izteiksmīgākas.
  • Uzacis var kļūt līdzenākas formas un krāsas ziņā.
  • Pigments neizplūst, ja jūs sasvīdīsiet, un nepazudīs mazgāšanās laikā.

Mikropigmentācija izraisa vieglu diskomfortu, taču pretsāpju krēms palīdzēs mazināt nepatīkamas izjūtas – un rezultāts ir tā vērts. Krāsas būs rūpīgi piemeklētas un sajauktas, lai radītu ideālo variantu tieši jums, kā rezultātā tiks panākts dabiskais izskats, kas tomēr piešķirs jūsu sejai izteiksmīgumu.


Dalīties