Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 08:00-20:00

Pīlings sejai: kādā nolūkā tiek veikta ādas atjaunošanas procedūra?

Pīlings sejai ir kopšanas procedūra, virzīta uz ādas atjaunošanas mehānisma stimulāciju. Mūsu klīnikas vadošie kosmetologi piedāvā lielu kopšanas līdzekļu izvēli: to galvenais uzdevums ir nodrošināt maigu un delikātu ādas nolobīšanu un reģenerācijas procesa iedarbināšanu.

Neķirurģiska procedūra tiek veikta tam, lai uzlabotu sejas dermas ārējo izskatu un stāvokli. Pīlinga izpildes laikā speciālists kontrolē noteiktā dermas slāņu skaita noņemšanu. Atkarībā no sejas ādas sākotnējā stāvokļa kosmetologs piemeklē optimālu iedarbības metodiku:

  • Mehāniskā. Paredzēta skrubju un gommāžu izmantošana.
  • Ķīmiskā. Tiek veikta ar līdzekļu palīdzību, kuru pamatā ir skābe.
  • Aparāta metodika. Pīlings tiek izpildīts, pielietojot specializētās iekārtas – ultraskaņas vai lāzera.

Bez tam, speciālists piemeklē optimālus kopšanas līdzekļus, kuru galvenā iedarbība ir virzīta uz sejas ādas veselīga stāvokļa uzturēšanu.

Pīlinga efektivitāte

Pīlings sejai ir kosmetoloģiskā procedūra, kura nodrošina sejas ādas kopšanu, kas tiek veikta ar mērķi uzturēt ādas jaunību. Bez tam, šādu iedarbības veidu uz ādu var nozīmēt dermatologs, ārstējot virkni saslimšanu.

Efektu vidū, sasniegt kurus var ar pīlinga starpniecību, būtu jāpievērš uzmanība:

  • Ādas atjaunošanai, krāsas un tekstūras atjaunošanai.
  • Jaunības atgriešana un novecošanas pazīmju novēršana.
  • Cīņa ar krunkām un rētām.
  • Vasaras raibumu un pigmenta plankumu likvidēšana.

Dermatoloģijā pīlings palīdz cīnīties ar šādām nepatīkamām saslimšanām, kā pinnes, ieauguši mati, kseroze, seboreja. Bez tam, procedūra palīdz atgūties pēc saules apdeguma un atbrīvoties no raupjas ādas.

Par sevišķi efektīviem tiek uzskatīti pīlingi uz skābju pamata. Tomēr ir svarīgi atcerēties par to, ka procedūras rezultātam ir īslaicīgs raksturs; pīlings prasa atkārtojumu pēc noteikta laika intervāla. Speciālists piemeklēs optimālu procedūru veikšanas grafiku atbilstoši ādas tipam un īpatnībām.


Dalīties