Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 08:00-20:00

Permanentais grims uzacīm – drošs, veselīgs, dabīgs skaistums

Permanentais grims nav lēta skaistuma procedūra. Taču, vizuālais rezultāts un efekta ilgums sākotnējā formā, pilnībā attaisno uzacu permanentā grima cenu.

Uzacis, kuras ideāli piemērotas ārējā izskata īpatnībām, neprasīs rūpīgu kopšanu visa gada laikā – pēc mēneša vai diviem Jums būs jāierodās uz korekciju, bet turpmāk, pēc gada vēl nedaudz jāatsvaidzina rezultāts – taču tikai tādā gadījumā, ja vēlamais sākotnējais rezultāts būs mainījies.

Šobrīd īpaši tiek pieprasīts grims nude – dienas  meikaps vai “grims bez grima”. Citiem vārdiem, apbrīnojot Jūsu skatiena atklātību un pievilcību, vienmērīgo svaigo ādas toni un dabisko krāsu izteiksmīgumu, nevienam pat neradīsies aizdomas par skaistuma mākslīgo izcelsmi. Tomēr, grims burtiskā nozīmē ir – uz sejas, taču tas ir permanents. Vienu reizi samaksājot vizāžistam, Jūs atbrīvosiet sevi ne tikai no biežiem salona apmeklējumiem, bet arī ietaupīsiet: nebūs vajadzības tērēt naudu skropstu tušai un no rītiem nervozēt, ka nav laika veidot perfektu izskatu.

Permanentais grims uzacīm no profesionāļiem – tehnikas un zīmējuma izvēle

Permanentais grims uzacīm

Darbs pie minimālā permanentā grima sākas jau pirmās konsultācijas brīdī, kuras laikā meistars ar pieredzējušu acu uzmetienu novērtēs Jūsu izskatu un kopā ar Jums izstrādās uzlabojošos vizuālos variantus. Platums, forma, vektora akcents, tonis – visas topošās uzacu permanentā grima nianses tiks apspriestas mūsu centrā bez steigas, neatstājot novārtā Jūsu vēlmes. Katra sieviete, kura apmeklē Sky Beauty, ir svarīga mūsu darbiniekiem – jo mūsdienu kosmetoloģijas iespējas ir bezgalīgas, bet mūsu mērķis – atbrīvot Jūs no neapmierinātības ar sevi.

Pie mums veiktais permanentais grims uzacīm būs atbilstošs visām apmeklētāju cerībām: procedūra nav sāpīga, nav mikrotraumatisma un infekcijas iekļūšanas riska, psiholoģiski nav nogurdinoša, bet efekts precīzi būs atbilstošs izvēlētajam konsultācijā.

Jūsu rīcībā ir visas mikropigmentācijas metodes, no kurām vispopulārākā, kā rāda Sky Beauty prakse, ir uzacu tetovēšana.

Tehnikas priekšrocības – maksimāli dabīgs efekts, ar nelielu pārdomātas nevērības devu. Meistari uzacu tetovēšanas tehniku sauc dažādi: ēnu vai pikseļu tehnika, uzacis ombre stilā.

Metodikas pamatā – virspusēja punktveida pigmenta ievadīšana, ar ēnojumu. Rezultātā tiek panākts dūmakains vizuālais efekts, kas apvieno matētu spilgtumu ar gludu siluetu un gaišas krāsas vienmērīgu izstiepumu, bez pārmērīga kontrasta un izteiktām robežām.

Apmeklētājām, kuras nebaidās no akcentētā grima, mēs varam veikt mikropigmentāciju, veidojot matiņu attēlu ar ēnojumu un divkrāsaina pigmenta uzklāšanu. Šī ir uzkrītoša tehnika, tās priekšrocības – iespēja paslēpt acu un pieres zonas nepilnības. Meistars var pacelt uzacu izciļņus, aizpildīt atstarpes starp reti augošiem matiņiem, koriģēt platas sejas formu.

Vēl viena permanentās uzacu tetovēšanas tehnika – ēnošana. Šo metodiku mēs bieži iesakām apmeklētājām ar novecojušu vai taukainu ādu. Parasti ēnu tehniku izvēlās dāmas, kuras katru dienu nelieto kosmētiku vai arī izmanto minimāli. Jūs iegūsiet nevainojamu formu, optimālu izliekumu un toni, kā arī iespēju nerūpēties par uzacu kopšanu.

Apmeklētājas, kuras ierodas pie mums pirmo reizi, bieži uztraucas par gaidāmo rezultātu. Droši pierakstieties uz konsultāciju! Traumatisms procedūras laikā ir izslēgts, mēs parūpēsimies par Jūsu psiholoģisko komfortu, bet procedūras efekts priecēs visur – pludmalē, baseinā, saunā, trenažieru zālē un protams darbā, kad ieradīsieties birojā no ballītes, kura ieilga līdz rītam.


Dalīties