Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 08:00-20:00

PCA pīlings sejai: kā tas iedarbojas, kādus rezultātus var gaidīt?

Sejas ādas tīrīšana ir ļoti noderīga, jo tas ļauj ādai labāk elpot, noņem atmirušās šūnas un netīrumus, nodrošina vispārēju atjaunojošu un atbalstošu efektu. Šo procedūru iesaka jebkurš kosmetologs. To lieto arī ādas atveseļošanai, noteiktu slimību ārstēšanai, kā arī profilaksei.

PCA pīlings sejai: kā tas iedarbojas?

Tas ir aktīvo vielu maisījums, kas pēc uzklāšanas uz ādas nodrošina tās nolobīšanu. Noņemšanas laikā maisījums tiek noņemts kopā ar atmirušajiem audiem. Pārdomātā sabalansēto vielu kombinācija maigi iedarbojas uz ādu. Vienlaikus maisījums var saturēt barojošas sastāvdaļas un citas vielas. Regulējot slāņu skaitu, var palielināt maisījuma iedarbības intensitāti. Tas ļauj to uzklāt uz dažāda veida ādas un iegūt vēlamo efektu.

Kāds efekts ir sejas ādas tīrīšanai, izmantojot PCA pīlingu?

Tas:

  • nodrošina atjaunojošu efektu. Uzlabo ādas tonusu un elastību;
  • nodrošina pigmentācijas plankumu balināšanu;
  • sašaurina un attīra poras;
  • samazina ādas taukošanos;
  • uzlabo sejas krāsu;
  • ārstē akni;
  • mazina krunciņu daudzumu, kamēr tās pilnībā izzudīs.

Procedūra ir pilnīgi nesāpīga un droša. Tiek garantēts, ka tā nekaitēs Jūsu ādai. Turklāt uzlabojumi būs pamanāmi uzreiz pēc pirmās procedūras. Šī procedūra ilgst salīdzinoši īsu laiku. Vienlaikus Jūs nejutīsiet diskomfortu.

Neskatoties uz to, ka šī metode ir diezgan vienkārša, sejas ādas tīrīšanu ar PCA pīlingu jāveic speciālistiem. Viņiem ir visas nepieciešamās prasmes, lai varētu veikt šādu darbu, viņi saprot, kā izmantot līdzekli, lai pēc iespējas īsākā laikā iegūtu maksimālu efektu. Pateicoties lielai pieredzei šajā lietā, viņi var garantēt to, ka viss tiks izdarīts pareizi.

PCA pīlinga procedūru Rīgā var pasūtīt mikropigmentācijas centrā Sky Beauty

Sky Beauty speciālistiem ir liela pieredze šādu līdzekļu izmantošanā. Viņi izvēlēsies Jūsu ādai piemērotāko variantu. Procedūra tiek veikta rūpīgi un prasmīgi.

Pierakstīties uz procedūru var, sazinoties ar darbiniekiem pa tālruni vai aizpildot pieteikuma veidlapu mājas lapā.


Dalīties