Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 08:00-20:00

Kvalitatīva sejas tīrīšana & un pīlings klīnikā Sky Beauty

Sejas tīrīšana ir visizplatītākais pamata kosmetoloģijas pakalpojums. Ņemot vērā ādas stāvokli, pacientam var tikt veikta sejas tīrīšana kopā ar pīlingu. Tas ir, seansa noslēdzošais process (pēc ultraskaņas un mehāniskās sejas tīrīšanas) ir virspusējs vai vidusslāņu pīlings. Procedūra efektīvi atbrīvo no dažādiem piesārņojumiem, atmirušām ādas daļiņām, pūtītēm, aktivizē atjaunošanās procesus. Kosmetoloģijas pakalpojumi mūsu klīnikā uz ilgu laiku nodrošinās lielisku jūsu ādas stāvokli.

Priekšrocības, izpildot pīlingu vienlaicīgi ar sejas tīrīšanu

Sejas pīlings un tīrīšana rūpīgi attīra ādu un ļauj panākt ilgnoturīgāku rezultātu, nekā nestandarta ādas tīrīšana. Tā ir lieliska metode cīņā ar pinnēm, taukaino ādu un pigmenta plankumiem. Bez tam, sejas pīlingam piemīt pretiekaisuma efekts, spēja sašaurināt poras. Procedūrā izmantojamais sastāvs tiek piemeklēts individuāli katram klientam. Vispieprasītākie pīlinga veidi, kuri tiek pielietot seansa ietvaros: mandeļu, salicilskābes, ferulskābes, piena, PRX un citi iedarbības veidi. Seansiem ir jātiek nozīmētiem pēc nepieciešamības, bet tos nevajadzētu veikt biežāk, kā vienu reizi mēnesī. Konkrēto seansu skaitu nozīmē speciālists.

Ādas kopšana pēc seansiem

Atjaunošanās laiks veido līdz 6 dienām. Dotā perioda garumā mēdz būt vērojams ādas apsārtums un lobīšanās. Lai nofiksētu panākto efektu un saglabātu to pēc iespējas ilgāk, būtu jāseko šādām rekomendācijām:

  • neapmeklēt sporta klubu, baseinu, saunu, solāriju vienu diennakti;
  • apstrādāt ādu ar hlorheksidīnu;
  • saudzīgi attīrīt ādu un lietot mitrinošo kosmētiku;
  • pirms iziešanas saulē noteikti uzklāt krēmus ar SPF 25+.

Mūsu centrā sejas attīrīšanas un pīlinga seansi tiek veikti pietiekami bieži. Konsultācijas laikā ārsts pārbauda klienta ādas stāvokli, apspriež vēlamo efektu un attiecīgi nozīmē seansa laiku.

Vēlaties skaistu, koptu sejas ādu bez pumpām, paplašinātajām porām? Vērsieties pēc konsultācijām pie mūsu kosmetologiem! Mūsu speciālisti izmanto inovatīvas iekārtas, sertificētos slaveno zīmolu līdzekļus, viņiem ir izkrātas profilam atbilstošas zināšanās un pieredze. Tas viss ļauj mums garantēt lielisko sniedzamo pakalpojumu kvalitāti.


Dalīties