Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 08:00-20:00

Kur pasūtīt uzacu krāsošanu

Permanentais meikaps, uzacu krāsošana ir dažādu vecumu meiteņu un sieviešu vidū populārie pakalpojumi. Ideālās uzacis, kuras neprasa regulāru kopšanu – tas ir jebkuras meitenes sapnis, taču ne visiem no dabas ir ideālās uzacis, attiecīgi to formai, tonim un platumam bieži vien ir nepieciešama korekcija. Visjaunāko metodiku un krāsu pielietošana ļauj gūt perfekto rezultātu, saglabājot uzacu dabiskumu. Kvalitatīva krāsošana padara seju atklātāku, bet skatienu – skaidrāku.

Inovatīvas tehnoloģijas, kuras izmanto mūsu centra speciālisti, ļauj gūt skaistas dabīgas uzacis. Krāsošanai mēs izmantojam veselībai nekaitīgos sastāvus. Tā, mūsu meistari bieži izmanto henna brows, kas neizraisa alerģiju.

 

Mūsdienu uzacu krāsošanas tehnikas

  • Ēnojums

Ēnojuma efektivitāte ir ne tikai tā izpildes veidā, bet arī tajā, ka metodika ir ieteicama visiem bez izņēmumiem. Ēnojuma tehnika ir lieliski piemērota gan jaunai, gan nobriedušai ādai, tāpat efekts ilgi saglabājas un taukainas un kombinētās ādas. Svarīga metodes priekšrocība ir arī tas, ka tā ļauj nomaskēt jebkuras nepilnības.

uzacu krāsošanaĒnojuma tehnika ir ideāls risinājums, ja jūs vēlaties saglabāt dabisku izskatu bez regulārās kosmētisko līdzekļu pielietošanas. Metodika palīdz izcelt priekšrocības, liek akcentu uz uzacīm un acīm, kā arī labi noslēpj jebkuras nepilnības. Pareiza forma, optimālā krāsa, precīzas līnijas un asu kontūru neesamība – šādas uzacis kļūs par jūsu sejas rotu.

  • Pūdera uzsmidzināšana

Jaunā inovatīva metodika sniedz iespēju veidot ideālās uzacis ar perfektu dabiskuma imitāciju. Krāsojošās vielas punktvirsmiskas izmantošanas tehnika ar ēnojumu ļauj piešķirt matiņiem dūmakaino izskatu, kas sniedz uzacīm patīkamas aprises, košumu un dabiskumu. Viegli krāsu toņi, harmoniska toņa atstarpošana un forma bez stingrām līnijām padara metodiku par iecienītu daudzu cilvēces skaistākās puses pārstāvju vidū.

Iepazīties ar informāciju par sniedzamajiem pakalpojumiem jūs varat šeit.


Dalīties