Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 08:00-20:00

Biorevitalizācija bez jebkādām sekām. Pietūkumu novēršana kosmetologijas centrā

Kā tas darbojas

Lai iegūtu vēlamo kosmētisko efektu, tiek izmantoti preparāti ar sastāvā iekļauti hialuronu. Biorevitalizācija – tā ir kompleksa pieeja, ņemot vērā jaunākās tehnoloģijas izstrādes. Mūsu Sky Beauty centra speciālisti izvēlas piemērotas injekcijas, izstrādā procedūru kursu, ņemot vērā klienta ādas un ķermeņa īpašības. Metodes pamatā ir vienkāršs darbības princips, kas orientēts uz dabiskajiem bioloģiskiem procesiem. Hialuronskābes injekcijas palīdz papildināt kolagēna un elastīna daudzumu organismā, kas tiek zaudēti novecošanās rezultātā. Izejot procedūru kursu, var atbrīvoties:

  • no krunciņām atsegtās ādas zonās;
  • pigmentācijas plankumiem;
  • pietūkuma, kā arī citām nevēlamām nepilnībām uz sejas un kakla ādas.

Procedūra ir efektīva, taču tā nav vienreizēja. Lai nostiprinātu un saglabātu iegūto rezultātu, regulāri jāveic papildus kompleksās procedūras. Tomēr atteikšanās no turpmāko injekciju veikšanas neizraisa atgriešanos sākotnējā stāvoklī. Ādas novecošanās process turpinās, bet tas norit dabiskā veidā. Tādas ir mūsdienu preparātu īpašības, kuriem ir ilgstoša un droša iedarbība.

Ko ieteicams darīt procedūru veikšanas laikā un pēc tam

Daudziem klientiem ir jutīga, maiga vai sausa āda. Tai ir nepieciešama saudzīga attieksme, veicot izvēlēto injekciju kursu. Estētiskā kosmetoloģija, kas ir balstīta tieši uz šiem principiem, lielu uzmanību velta blakusparādību novēršanai. Šim nolūkam tiek izmantots rehabilitācijas periods, kura laikā tiek veiktas dažādas procedūras. Tomēr daži noteikumi ir jāievēro arī pašiem klientiem. Lai ātrāk atbrīvotos no injekciju pēdām uz sejas, kakla un citām atsegtām ķermeņa daļām, Jums ir jādara sekojošas lietas:

  • jāizvairās no problēmzonu berzēšanas, saspiešanas;
  • jāizvairās no kosmētisko līdzekļu lietošanas bez tieša ārsta ieteikuma;
  • nelietot kādu laiku kompreses, neveikt sejas masāžu, ja to jāveic regulāri;
  • nemazgāt seju ar aukstu ūdeni.

Ja izciļņi un pēdas injekciju vietās saglabājas pēc trim līdz četrām dienām, Jums jāvēršas pie ārsta, lai saņemtu papildus konsultāciju. Tas ļauj savlaicīgi noteikt procesu palēnināšanas cēloņus, koriģēt pareizu ādas atjaunošanos.

Sky Beauty kosmetoloģijas centrā strādājošie ārsti piedāvā ne tikai praktiskas, bet arī efektīvas procedūras.


Dalīties