Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 10:00-19:00
Se.: 10:00-16:00

Biorevitalizācija bez jebkādām sekām. Pietūkumu novēršana kosmetologijas centrā

Šobrīd filleru injekcijas kļuvušas pieejamas un pēc būtības, tā nav sarežģīta kosmetoloģiska procedūra.

Ārstu rīcībā ir plašs hialuronskābes preparātu sortiments, ar iespēju piemeklēt ikvienai pacientei individuālu injekciju kompleksu, saudzējošu injekciju grafiku un, kas ir ļoti svarīgi, paredzēt rehabilitācijas perioda īpatnības, izmantojot palīgprocedūras.

Hialuronskābes injekcijas, papildinošās kolagēna un elastīna deficītu, kas ir neizbēgamas vecuma izmaiņas, audos – nav vienreizēja procedūra. Pēc kaut kāda laika, kompleksā biorevitalizācija būs nepieciešama atkal. Taču tas nenozīmē, ka no šī brīža paciente kļūs par kosmetologu meistarības ķīlnieci. Jaunās paaudzes preparāti, kurus izmanto mūsu kosmetoloģijas centrs, nodrošina ilgstošu efektu.

Pēc pusgada, hialuronskābe protams uzsūksies, taču rezultāti, kurus izdevās sasniegt izmantojot filleru injekcijas, paliks: agrākās grumbiņas, pigmentācijas perēkļi, reljefais pietūkums, vairs nebūs iepriekšējās vietās. Pat, ja Jūs neatnāksiet uz nākamo biorevitalizācijas kursu, ādas novecošanas process turpināsies dabiskā režīmā, bez nevēlamā “atgriešanās efekta”.

Cik ātri izzudīs hialuronskābes injekciju pēdas

Tūska, apsārtums un zilumi, pietūkums injekciju vietās ir iespējami, it īpaši, ja pacientei – ļoti maiga vai ļoti trausla āda. Šādas izpausmes nenozīmē, ka biorevitalizācija veikta neveiksmīgi, jo dūrienu pēdas ir neizbēgamas, pat ja Jūs vienkārši nododat asins analīzes. Mūsu gadījumā runa ir par delikātām zonām – seja, kakls, dekoltē.

Ādas traumēšanas (dūrienu) dabiskās sekas redzamas parasti 3-4 dienas. Par to kosmetoloģijas centra Sky Beauty speciālists brīdinās Jūs pēc tam, kad sastādīs procedūras individuālo karti, kurā tiek attainots seansu skaits, intervāls starp tiem, filleru sastāvs, kā arī indikācijas iespējamajai pretiekaisuma un uzsūcošajai terapijai.

Pats galvenais – nedrīkst masēt pietūkušās un apsārtušās vietas, vēl jo vairāk nedrīkst izmantot patstāvīgi izvēlētos kosmetoloģijas līdzekļus. Nedrīkst likt kompreses, atsakieties arī no ātrās rīta sejas masāžas, ja Jūs to veicat. Jāmazgājas ar aukstu ūdeni. Ja pēc trim dienām Jums šķitīs, ka izcilnīši vēl ir redzami – Sky Beauty ārsts nekavējoties sniegs Jums konsultāciju.


Dalīties