Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 08:00-20:00

Ādas attīrīšana, permanentā kosmetoloģija

Ikviena sieviete cenšas labi izskatīties jebkurā situācijā. Labi kopts ārējais izskats - tie ir ne tikai apkārtējo cilvēku sajūsmas skatieni, bet arī pārliecības par saviem spēkiem ķīla. Taču pat viskvalitatīvākā dekoratīvā kosmētika nesniedz pilnīgu garantiju, ka uzklātais make-up izskatīsies nevainojami jebkurās situācijās, neatkarīgi no ārējiem apstākļiem.

Lai vienmēr labi izskatītos, sievietei nav jāuztraucas par savu ārējo izskatu. Centra Sky Beauty permanentais kosmetologs atbrīvos no nepieciešamības nepārtraukti koriģēt kosmētiku. Daiļajām dāmām tiek piedāvāts pakalpojumu klāsts, kurš nodrošina sejas ādas profesionālo kopšanu.

Sejas tīrīšana

Ādas uzturēšanai teicamā stāvoklī, bāzes nosacījums ir regulāra sejas tīrīšana. Procedūru var veikt patstāvīgi mājas apstākļos. Taču, labāku rezultātu var iegūt ar dziļu attīrīšanu, kura pieejama tikai profesionālā salonā.

Ādas attīrīšana notiek vairākos etapos:

 1. Make-up palieku notīrīšana. Šim nolūkam profesionālā salonā Sky Beauty tiek izmantoti speciāli mitrinoši līdzekļi, kuri nesausina ādu. Ādas attīrīšana notiek ar pīlinga un losjonu palīdzību, likvidējot atmirušās šūnas.
 2. Sejas tīrīšana izmantojot antiseptiskus preparātus.
 3. Ādas tvaicēšana izmantojot termogēlu.
 4. Konkrētu attīrošo procedūru veikšana.
 5. Mitrinošu līdzekļu uzklāšana.

Katram ādas tipam ir paredzētas individuālas attīrīšanas procedūras. Sky Beauty kosmetologs novērtēs Jūsu ārējo izskatu, noteiks iespējamās kontrindikācijas.

Kosmetoloģijas centrs piedāvā izmantot aparātu procedūras, kas sniedz vislabāko rezultātu. Estētiskā kosmetoloģija praktiski nedod nekādas kontrindikācijas un ir droša visiem ādas tipiem.

Dziļa sejas tīrīšana tiek veikta ar periodiskumu 4-5 nedēļas. Procedūra palēnina novecošanās procesus, palīdz atgūt ādai veselīgu izskatu.

Rekomendējam pievērst savu uzmanību attīrīšanai, ja ādai ir blāvs izskats, pinnes, seboreja, paplašinātas poras, taukaina āda.

Estētiskā kosmetoloģija

Kas ļauj vienmēr palikt skaistai, netērējot kosmētikas uzklāšanai daudz laika? Permanentais make-up kļūst vairākumam sieviešu par glābšanas līdzekli - tā ir speciāla procedūra noturīga pigmenta uzklāšanai ādas augšējos slāņos.

Panākt vēlamo rezultātu palīdzēs profesionāls permanentais kosmetologs skaistuma centrā Sky Beauty.

Uzacu mikropigmentācija

Mikropigmentācijas tehnika ļauj izveidot uzacīm vēlamo formu un krāsu, novērš asimetriju. Veiksmīga tatuāža pasvītro sejas skaistumu, sniedz acīm izteiksmīgumu. Centra Sky Beauty kosmetologi saviem klientiem piedāvā sekojošus mikropigmentācijas tehnikas variantus:

 • Matiņu formēšana ar iztušēšanu, noslēps trūkumus uzacu zonā.
 • Ēnu iztušēšana - dabiskā izskata sasniegšana uz ilgu laiku, neizmantojot dekoratīvo kosmētiku, būs piemērota visiem ādas tipiem.
 • Pūdera make-up tehnika imitē uzacu dabiskumu, vienlaicīgi piešķirot ideālu formu ar vieglu  krāsas toņu uzklāšanu.

Mikropigmentācijas procedūra nodrošina uzacīm koptu izskatu, ļauj izskatīties nevainojami pat intensīvu sporta nodarbību un ūdens procedūru laikā.

Lūpu tatuāža

Mūsu salona kosmetologu izmantotās tehnoloģijas piešķir lūpām precīzas kontūras ar dabiskā izskata saglabāšanu. Pēc klientu vēlmēm tiek pievienoti krāsojošie pigmenti efektīva spīduma sasniegšanai vai lūpu krāsas imitācijai.

Lūpu korekcija veido ideālu formu, vizuāli palielina, noverš kontūru nelīdzenumus, maskē rētas.

Acu kontūru mikropigmentācija

Plakstiņu permanentais make-up akcentē uzmanību uz acīm, bez dekoratīvās kosmētikas izmantošanas. Mūsdienīgās tehnoloģijas, kuras izmanto kosmetologi skaistuma centrā Sky Beauty, piešķir skatienam izteiksmīgumu un izslēdz ādas traumēšanu. Tiek piedāvāti sekojoši procedūru varianti:

 • Starpskropstu līnijas formēšana matu augšanas virzienā rada papildus apjomu un izteiksmīgu skatienu.
 • Klasiskā līnija imitē noturīga dekoratīvā grima esamību.
 • Dekoratīvā iztušēšana stilā “smoky eyes” ar vidēju intensitāti, veido dienas make-up efektu.

Trihopigmentācija

Tehnoloģija ir populāra vīriešu vidū, imitējot biezu matu efektu, iztrūkstošajās vietās. Ieteicams matu izkrišanas dažādās stadijās, lai radītu papildus biezuma efektu, maskējot rētas un skrāpējumus.

Permanentās tatuāžas procedūra, kuru veic profesionāli meistari, neizraisa kontrindikācijas. Tomēr, ādai ir nepieciešams īss rehabilitācijas periods, lai novērstu pietūkumu un tūsku. Permanentais kosmetologs novērš īslaicīgus iekaisuma simptomus, sniedzot turpmākas rekomendācijas ādas kopšanai.


Dalīties