Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 08:00-20:00

Uzacu krāsošana un korekcija

Vai Jūs zināt, kāpēc  uzacu krāsošana jāveic profesionālā kosmetoloģijas centrā? Tāpēc, ka patstāvīgi to veicot tiek pieļautas šādas kļūdas:

  • Var izveidot nepareizas formas izliekumus, asimetriski uzzīmēti divi “greizi spārniņi” virs acīm, spēj sabojāt pat visskaistāko makijāžu.
  • Var kļūdīties ar uzacu formu – tikai meistars spēj ideāli to pielāgot sejas vaibstiem un padarīt tēlu pabeigtu.
  • Var izmantot sliktas kvalitātes hennu/krāsu – rezultātā iegūsiet krāsu-pārsteigumu, kuru nemaz negaidījāt.

Jūs vēl joprojām šaubāties? Tad izstāstīsim, kā mūsu studijas meistari veic uzacu krāsošanu. Tā saucamā biotatuāža ir nekaitīga ādai, teicami izskatās, turās vismaz divas nedēļas.

Uzacu krāsošana ar hennu

Mūsu kosmetoloģijas centrā krāsošanas procedūra notiek ar dabīgās hennas, zīmola Henna Brows, palīdzību. Produkts izstrādāts speciāli  uzacu krāsošanai. Rezultāts saglabājas līdz:

  • 14 dienām uz ādas.
  • 45 dienām uz matiņiem.

Hennai piemīt unikālas īpašības. Tās sastāvā esošās dabīgās krāsvielas ir pilnīgi hipoalergēnas un nekaitīgas veselībai. Paletē ir 12 toņi – sajaucot tiek iegūti jauni skaisti pustoņi. Mēs izvēlēsimies  toni, kurš ideāli harmonēs ar matu krāsu un ādas tipu.

Kāpēc nepieciešama uzacu korekcija

Jebkurš pigments, vēl jo vairāk dabīgs, ar laiku zaudē piesātinātību. Tāpēc periodiski jākrāso matiņi, āda, lai tie izskatītos ideāli jebkurā situācijā.

Uzacu korekcija jāveic pēc iepriekšēja pieraksta, izdariet to, kad esat atnākuši uz uzacu krāsošanu. Profesionāls kosmetologs uzreiz precizēs biotatuāžas atjaunošanas datumu.

Mikropigmentācijas un kosmetoloģijas centrā Sky Beauty, procedūras tiek veiktas ar vienu un to pašu materiālu. Henna Brows sevi parādīja, kā kvalitatīva, droša krāsviela uz dabīgas bāzes. Bet pats galvenais – nav tā saucamā “zilā” vai “rudā” efekta pēc krāsošanas. Materiāls ir patiešām ievērības cienīgs un mēs esam 100%-tīgi  pārliecināti par to.

Cik ilgu laiku aizņem procedūra

Neatkarīgi no izvēlētā toņa, krāsošana ilgst vidēji 10-15 minūtes. Skaistuma dēļ....nāksies pagaidīt.

Un rezultāts vienmēr ir  – ideālas uzacis! Mēs izlabosim un “nomaskēsim”:

  • Novājinātu matiņu struktūru.
  • Nevienmērīgu biezumu.
  • Gaišus un saulē izbalējušus matiņus.
  • Neveiksmīgu iepriekšējo pieredzi, ko klients saņēmis no neveiksmīga meistara.

Gaidām mūsu skaistuma centrā! Kopā iesim pēc apbrīnojamā skaistuma!


Dalīties