Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 08:00-20:00

Uzacu krāsošana ar hennu Rīgā

Uzacu krāsošana palīdz novērst nepilnības, atsvaidzināt seju, piešķirt acīm izteiksmīgumu. Procedūra henna brows atjauno uzacu formu precizitāti, stimulē matiņu augšanu.

Makijāža ar zīmuļa palīdzību, kuru meitenes ar dabiski gaišām uzacīm veic katru dienu, neturās ilgi, un pat tumšie biezie matiņi saules staru ietekmē zaudē spilgtumu, izbalē un kļūst retāki. Uzacu krāsošana, kuru veic kosmetologs, palīdz uzlabot to formu, panākt dabiskuma efektu.

Kosmētiskā procedūra risina nevis vienu problēmu, bet vairākas, starp kurām ir krāsas izmaiņas par 2 vai 3 toņiem, uzacu korekcija, kura tiek veikta, ja ir nevienmērīgs matiņu izvietojums. Krāsojot ar vieglās uzsmidzināšanas metodi, ko izmanto, ja ir tukšas no matiņiem zonas, izbalējušas saulē uzacis, hennas pigments nokļūst dermas augšējos slāņos, taču skaidru kontūru neveido.

Kas ir henna brows

Lai arī pigmentu saturošas ķīmiskās vielas garantē ilgstošu rezultātu, taču bieži tās izraisa nevēlamas reakcijas, kairinājumu un žāvē ādu. Procedūra henna brows, veicot uzacu krāsošanu izmantojot hennu:

  • Stiprina un atveseļo matiņus.
  • Piesātina epidermu ar noderīgām vielām.
  • Piešķir dabisku nokrāsu.

Dabiskais līdzeklis no kultivētām lavsonijas lapām satur vitamīnus, eļļas un novērš matiņu izkrišanu. Krāsojot ar Indijas hennu tie kļūst gludi, iegūst matētu toni, bet izmantojot Irānas hennu, vēlamās nokrāsas iegūšanai pievieno vēl citu pigmentu.

Līdz 5 nedēļām saglabājas piesātinātais tonis izmantojot Sudānas hennu.

Sagatavošanās manipulācijām, uzacu krāsošanas nianses

Pirms procedūras veikšanas nomazgā kosmētiku, attīra un attauko sejas ādu. Mikropigmentācijas un kosmetoloģijas centra Sky Beauty profesionāļi izvēloties uzacu formu un toni, vienmēr ņem vērā ārējā izskata īpatnības, klientu vēlmes.

Lai sagatavotu sastāvu, sajauc vairākus krāsas komponentus, kas atvieglo izvēlētā toņa iegūšanu.

Procedūra ilgst no 40 minūtēm līdz stundai, atkarībā no izturēšanas ilguma, matiņu struktūras. Centra Sky Beauty kosmetologi Rīgā pārvalda dažādas krāsošanas tehnikas un permanento grimu, piedāvā klientēm arī citas procedūras, kuru izmantošana padara uzacis vēl dabiskākas, kas palīdz ikvienai sievietei izskatīties koptai un elegantai.


Dalīties