Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 08:00-20:00

Skropstu pieaudzēšana

3D formāta tehnoloģijas šobrīd ir ienākušas ne tikai multimediju telpā – arī kosmetoloģijas niša pārliecinoši apgūst apjoma risinājumus. Skropstas 2D un 3D formātā, skropstu pieaudzēšanas meistari taisa ne tikai svētku pasākumiem, bet arī ikdienas dzīvei.

Kad pirmo reizi parādījās skropstu pieaudzēšanas tehnoloģija?

Vēl XX.gs. sākumā modes tendenču ieviesēja Holivuda, kļuva par pieaudzēto skropstiņu pirmatklājēju. Lai kinodīvu acis kinoekrānā izskatītos efektīgi un pievilcīgi, bija nepieciešams tās maksimāli “izcelt”. Holivudas vizāžistu izvēle krita uz skropstām – un viņi nekļūdījās. Ja šobrīd skropstas pagarina ar sintētiskiem materiāliem, tad pirms gadsimta tam izmantoja dabīgos matus. Skropstu pagarināšana izmantojot mākslīgos materiālus un veidojot to apjomu, ne tik sen atnāca no Āzijas valstīm.

Vai Jūs zināt ka:

  • Korekciju nepieciešams veikt ik pēc 3-4 nedēļām, atkarībā no organisma individuālajām īpatnībām un matu augšanas tempa.
  • Pieaudzētās skropstas periodiski ir jāmazgā ar speciāliem mazgāšanas līdzekļiem.
  • Vidējais skropstas mūža ilgums līdz 3 mēnešiem.
  • Patstāvīgi noņemt pieaudzētās skropstas nedrīkst, tam ir nepieciešams speciāls līdzeklis. Skropstu noņemšana ar eļļas palīdzību – tas ir mīts!

Kā skropstām izveidot 2D un 3D apjomu?

Kuplu un apjomīgu skropstu noslēpums ir šāds – uz katru no tām uzaudzē no viena līdz vairākiem sintētiskiem analogiem. Jo vairāk katram dabīgajam matiņam ir pievienoti sintētiskie – jo kuplāki un apjomīgāki būs paša savējie. Apjomīguma tehnoloģijas sauc par Holivudas pieaudzēšanu. Pieaudzēšana 2D formātā tiek uzskatīta par vispraktiskāko ikdienas dzīvei – skropstas 2D formātā ir samērīgi kuplas un pietiekami dabiskas.

Ja vienai skropstai pieaudzē veselas trīs mākslīgas, var panākt 3D efektu – trīskāršu apjomu. Vēl lielāks daudzums, veicot šo procedūru, tiek izmantots diezgan reti: 4D, 5D un 6D efekts būs derīgs tikai skatuvei vai svētku make up sastāvā. Lai pieaudzētu vienu 3D skropstu būs nepieciešama tikai minūte, bet visa procesa ilgums var sasniegt vidēji divas stundas.

Tikai kompetenti un pareizi izpildīta procedūra nenodarīs kaitējumu klienta skropstām un nepadarīs tās trauslākas un smalkākas. Mikropigmentācijas centrs Sky Beauty piedāvā skropstu pieaudzēšanas profesionālu meistaru pakalpojumus, formātiem 2D un 3D.


Dalīties