Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 08:00-20:00

Skropstu pieaudzēšana Rīgā – klasika un apjoms

Jūs noteikti redzējāt glancētajos žurnālos, uz reklāmas karogiem fotogrāfijas, kurās ir attēlotas modeles ar pieaudzētajām skropstām. Šādu greznumu neizdosies panākt ar parastas tušas palīdzību. Tieši salonā veiktā procedūra ļauj sasniegt iespaidīgus rezultātus. Efektu, kurš nemēdz būt, izmantojot parakstos pieliekamos variantus par budžetam draudzīgākām cenām. Meistars rūpīgi izveido rindu, pakāpeniski liekot skropstu pie skropstas. Šāda cītīga darba rezultāts būs efektīgs modeles tēls. Ja jūs nekad neesat izmantojusi līdzīgus pakalpojumus – vērsieties pie mums jau šodien!

Skropstu pieaudzēšanas tipi

Salonā SKY BEAUTY ir pieejami vairāki varianti.

  • Klasiskā pieaudzēšana. Mērķis ir piešķirt skatienam izteiksmīgumu, atstājot klientes izskatu dabisku. Klasisko variantu bieži izvēlas dabiskā dienas meikapa cienītājas. Procedūra nenodara ne mazāku kaitējumu, plakstiņi neizskatās smagi. Būs iespēja uz laiku atteikties no tušas izmantošanas. Laba ideja visiem, kuri novērtē katru brīvā laika minūti.
  • 2D skropstas. Katrai dabīgai skropstai tiek piestiprinātas 2 mākslīgas. Tiek panākts brīnumains papildu apjoma efekts.
  • 3D skropstas. Maksimums izteiksmīguma un skaistuma. Izmantojot šādu pieaudzēšanas metodi, vienam pamatam pielīmē uzreiz 3 mākslīgus matiņus. Lielisks variants, ja jūs vienmēr sapņojat par vilinošo skatienu – kā no modes žurnāla vāka!

3d skropstas

Mūsu klienti ir iecienījuši visus minētos pakalpojuma tipus – viss ir atkarīgs no sagaidāmā rezultāta. Ikdienai darba vai studiju vietā ir lieliski piemērota klasika, savukārt vakara pasākumam, teātra apmeklējumam, fotosesijai – 2D vai 3D. Taču tas nenozīmē, ka ir pieejama varianta izvēle ar apjoma maksimumu jebkuram gadījumam. Konsultējieties ar meistaru, lai piemeklētu jums vispiemērotāko variantu.

Skropstu pieaudzēšana Rīgā

Salona SKY BEAUTY speciālisti cenšas izpildīt visas klientu vēlmes. Darba rezultāti vienmēr izskatās pievilcīgi un dabiski. Meistari seko līdzi dezinfekcijai, rūpīgi ievēro visas instrukcijas. Mēs novērtējam katra klienta viedokli. Pierakstieties uz 2D (vai 3D vai klasisko) skropstu pieaudzēšanu jau šodien! Izlasīt detalizētāku informāciju par procedūru, salona darbu, pārējiem aspektiem ir iespējams šeit.


Dalīties