Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 08:00-20:00

Skaistuma injekcijas: procedūras īpatnības

Vēlme pēc iespējas ilgāk būt skaistam un jaunam, cilvēkiem bija raksturīga vienmēr, taču tagad tās īstenošanas metožu kļuvis daudz vairāk. Par vienām no vispopulārākajām tiek uzskatītas skaistuma injekcijas, kuras risina vīstošās ādas problēmas, novērš sīkās un dziļās grumbas, koriģē kosmētiskos defektus.

Kad viss nonāk līdz grumbu samazināšanai, un gludākas un jaunākas ādas radīšanai, kosmētiskie kopšanas līdzekļi izdarīt var tikai nedaudz. Tāpēc daži cilvēki dod priekšroku atjaunojošo injekciju metodēm. Sky Beauty centrs dāvina sievietēm pārliecību par savu skaistumu jebkurā situācijā. Skaistuma injekcijas jeb “grumbu pildvielas”, kā tās dažkārt dēvē, palīdz risināt šīs vecuma problēmas ar kontūru nogludināšanu, zaudētā apjoma atjaunošanu, ādas izlīdzināšanu. Laika ekonomija, rehabilitācijas perioda neesamība un ātrais efekts, padara šo kosmētisko procedūru par vienu no pieprasītākajām.

Atjaunojošo injekciju metožu dažādība

Mikropigmentācijas centrs Sky Beauty piedāvā daudzus jaunības pagarināšanas pakalpojumus. To starpā:

  1. Botokss – attīrīta botulotoksīna injekcijas, kuras bloķē nervu signālus un iesaldē muskuļus. Rezultātā notiek grumbu mīkstināšanās un pilnīga izlīdzināšanās. Injekciju procedūra ilgst aptuveni 30 minūtes. Maksimālais efekts parādās aptuveni pēc desmit dienām.
  2. Biorevitalizācija – vispopulārākā atjaunošanas metode. Dziļajos dermas slāņos ievada nelielu daudzumu hialuronskābes. Procedūras rezultāts ir redzams jau pēc 3-4 manipulācijām: paaugstinās ādas tonuss, elastīgums, uzlabojas krāsa, izlīdzinās sīkās grumbiņas, dziļās kļūst mazāk redzamas. Hialuronskābes injekcijas tāpat ļauj koriģēt atsevišķu sejas daļu kontūras un formas.
  3. Filleri – tās ir dabiskas vai sintētiskas izcelsmes gēlveida pildvielas, kuras var aizstāt plastiku. Izlīdzina sīkās mīmiskās grumbiņas, koriģē lūpu formu un apjomu, sejas ovāla un ķermeņa kontūras. Ļauj aizpildīt tukšumus, krunkas, nostiprina muskuļu struktūru. “Skaistuma injekcijas” uz filleru pamata tiek rekomendētas kā sievietēm, tā arī vīriešiem, kuriem ir novērojami sejas novecošanas procesi.

Svarī ir saprast, tieši tāpat kā jebkurā citā ādas kopšanas procedūrā, individuālie rezultāti pēc skaistuma injekcijām var atšķirties.


Dalīties