Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 08:00-20:00

Skaistuma injekcijas: lieliska metode uzlikt laiku uz pauzes

Estētiskā medicīna lielā daudzumā piedāvā profesionālās sejas kopšanas procedūras. Aktīvās vielas tiek ievadītas zem ādas ar speciālo šļirču starpniecību. Procedūras ir paredzētas ādas atjaunošanai, sejas asimetrijas korekcijai, pigmentācijas mazināšanai, ādas kvalitātes uzlabošanai, ūdens un lipīdu līdzsvara atjaunošanai.

Katram injekcijas veidam ir savas īpatnības un kontrindikācijas. Pirms injekciju metodiku pielietošanas ir rūpīgi jāizpēta indikācijas. Vēlamā rezultāta panākšana ir iespējama tikai gadījumā, ja vērsāties pie profesionālā un zinošā kosmetologa.

Biorevitalizācija iekļauj visas jaunības injekciju procedūras. Pielietojamie preparāti ir tendēti uz ārpusšūnu matriksa uzlabošanu. Biorevitalizācija ir indicēta, ja āda ir sausa un dehidratēta, ir parādījušās sīkas krunciņas, āda ir blāva vai problemātiska, zem acīm ir tumši loki, ir kuperoze.

Aplūkosim galvenās biorevitalizācijas priekšrocības:

  • dabīga atjaunošana;
  • zema komplikāciju rašanās varbūtība pēc procedūras;
  • izpildes pieejamība un ātrums;
  • ilgstošs efekts.

Uz hialuronskābes bāzēto preparātu pielietošana veicina ādas mitrināšanu. Dažreiz kosmetologi ievada preparātus uz hialuronskābes bāzes savienojumā ar dažādiem vitamīniem un minerāliem. Bioreparanti iedarbojas uz fibroblastiem, tādējādi stimulējot bioprocesus šūnu iekšienē, kas savukārt paātrina kolagēna un elastīna veidošanos. Tā rezultātā izlīdzinās ādas tonis un ievērojami samazinās krunciņas.

Sagatavošanās skaistuma injekcijām

Sagatavošanās pasākumi ietver:

  • atsevišķo zāļu lietošanas ierobežošanu, konkrēti, atturoties no aspirīna un antiokoagulantu lietošanas. Šādi pasākumi ir nepieciešami negatīvas asins koagulēšanas spējas pazemināšanās dēļ;
  • atturēšanos no solārija un pludmales apmeklējumiem divas nedēļas pirms procedūru sākuma. Ignorējot doto rekomendāciju, pēc injekcijām var parādīties hiperpigmentācija;
  • pirms injekciju metodiku pielietošanas ir jāapmeklē mūsu kosmetologs. Viņš sniegs saistošās rekomendācijas.

Biorevitalizācija tiek uzskatīta par vienu no visefektīvākajiem fotonovecošanas novēršanas veidiem. Biorevitalizantu injekcijas var tikt izmantotas vecuma izmaiņu profilaksei jebkurā ķermeņa daļā. Sīkāk uzzināt par mūsu kompānijas procedūrām var ŠEIT.


Dalīties