Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 08:00-20:00
Pieraksts:
+371 248 86 555

Skaistas uzacis no SKY BEAUTY, kas darīs jūs jaunākas un būs piemērotas jebkuram sejas tipam!

Piemērotas uzacis seju vizuāli dara jaunāku un skatienu – daudz pievilcīgāku. Kā  izvēlēties skaistas uzacis? Par to lasiet šajā rakstā!

Skaistas uzacis no SKY BEAUTY

Izliektas uzacis ar lauzumu pie uzacu līnijas beigām!

Eksperti bieži vien iesaka klasisko formu uzacīm meitenēm un sievietēm ar apaļu sejas formu, bet patiesībā šī  forma būs piemērota katrai. Šīs uzacis ievērojami dara seju jaunāku un piešķir tai rotaļīgu izteiksmi.

Izliektas uzacis ar lauzuma līniju tuvu vidusdaļai!

Ja daba jums dāvājusi uzacis ar „jumtiņu”, diez vai vajadzētu tai stāties pretī un pārcelt lauzuma punktu tuvāk uzacu līnijas beigām. Turklāt šāda līnija vizuāli palielina acis un padara skatienu daudz izteiksmīgāku. Korekcijas gadījumā jāievēro piesardzība: ja izliekums uzacīm būs pārāk ass, sejā būs sastingusi komiska pārsteiguma izteiksme.

Augstas izliektas uzacis ar lauzuma līniju tuvāk uzacu līnijas beigām!

Šīs uzacis  nosacīti varētu saukt par augšup vērstu. Tā vizuāli sašaurina seju un dara skatienu harizmātisku. Skatiens kļūst ciešs un pārliecinošs. Tomēr pārāk augsta līnija var seju pārvērst maskā. Tāpēc tādu formu uzacīm labāk mainīt mūsu mikropigmentācijas centrā, jo pats ar vienu neuzmanīgu kustību var visu sabojāt.

Lokveida uzacis!

Lokveida uzacis!

Šīs uzacis var uzskatīt par ideālām. Uzacis rada dabisku iespaidu un neizjauc sejas līniju līdzsvaru. Šo uzacu formu ir viegli koriģēt – ar pinceti vajag izraut tikai dažus atsevišķi augošus matiņus. Plūstošs lokveida uzacu izliekums atver un vizuāli paceļ plakstiņus, kas rada atjauninošu (jaunāku) efektu. Dabas doto uzacu skaistumu varat papildināt ar tušu vai ar BROW HENNA mūsu mikropigmentācijas centrā.  

Taisnas uzacis!

Taisnas uzacis!

Ja uzacīm jau no dabas nav lauzuma (vai arī tas ir tikko manāms), vajag akcentēt taisno uzacu formu – ja vien uzacu sākums un beigas atrodas uz vienas līnijas. Tāda līnija vizuāli paplašinās šauru seju un „nogludinās” asu zodu. Jāņem vērā, ka taisnas uzacis sejai piešķirs valdonīgu izteiksmi, tāpēc uzacu grimā nevajadzētu pārspīlēt.

  • Īsas un platas uzacis!

Gados jaunās biezo uzacu īpašnieces var paeksperimentēt un uzacis saīsināt – tas seju darīs atklātāku un labvēlīgāku. Savukārt vecākām sievietēm vajadzētu labi padomāt, pirms šīs formas uzacu izvēles. Atcerieties, ka, laikam ritot, platas uzacis sejai piešķir drūmu izteiksmi.

  • Uzacis arpagarinātu noslēguma daļu!

Uzacu noslēgums stiepjas tālu aiz ārējā acu kaktiņa: tādas uzacis norāda uz spēcīgu, pašpietiekamu personību, kura zina sev cenu. Tāda forma nobriedušu seju dara daudz jaunāku, bet jaunu seju – daudz pieaugušāku. Piebildīsim, ka visu izšķir līniju precizitāte. Tas nozīmē – bez kosmētiskajiem zīmuļiem neiztikt!

Interesanti par uzacīm!

Uzacis piešķir cilvēkiem raksturīgas iezīmes! Daudziem zīdītājiem ir uzacis, arī viņi tās izmanto dažādu emociju paušanai vai izrādīšanai. Tomēr cilvēki ir vienīgā zīdītāju suga, kurai uzacis ir kontrastā ar ādas krāsu. Izņēmumi ir ģenētiskās iedzimtības (piemēram, albīnisms). Ļoti iespējams, ka šī pazīme nodrošinājusi cilvēkus ar evolucionārām priekšrocībām, jo mūsu izteiksmes ir vieglāk pamanīt un interpretēt.

Uzacu formai ir sena vēsture!

Vēsturiski uzacu izraustīšana un kopšana praktizēta jau sen. Katrai kultūrai un laika periodam ir bijis atšķirīgs veids, kā veidot uzacis. Piemēram, Florencē renesanses laikā cilvēki uzacis pilnībā noskuva (skat. Monas Lizas gleznā). Savukārt Amerikā 18. gadsimtā koloniālā elite deva priekšroku uzacu kuplināšanai ar peļu pelēko ādu.

Uzacis pauž emocijas!

Uzacis ļauj mums demonstrēt dažādas emocijas. Tās veido atšķirīgus izliekumus atkarībā no tā, kā konkrētajā brīdī jūtamies. Arī situācijās, kad emocijas ir apzinātas, uzacis strādā kā varens emociju un izteiksmes pastiprinātājs.

Vairāki pētījumi ir pierādījuši,  ka cilvēkiem ir grūti atpazīt pat sev ļoti labi pazīstamus cilvēkus, ja rāda to fotoattēlus bez uzacīm. Tas ļauj secināt, ka cilvēku identificēšanā uzacis var būt pat svarīgākas par acīm.


Dalīties