Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 08:00-20:00

Sejas liftings Rīgā

Aparātu Icoone Laser – tā ir neinvazīva tehnoloģija, kas ļauj atveseļot un atjaunot ādu, kā arī iegūt liftinga efektu bez operācijas. Šai tehnoloģijai nav analogu, jo tā aprobežojas tikai ar saistaudu multi-mikroalveolāro aktivizēšanu, pateicoties kam estētiskās nepilnības tiek novērstas jau pirmajā seansā. Procedūras laikā āda tiek maigi stimulēta, neradot problēmas mehāniskā kontakta laikā. Aparātam ir vakuummasāžai paredzēti uzgaļi. Šo aparātu var izmantot sejas, ķermeņa un dekoltē zonas problēmzonu apstrādei. Aparāts nodrošina maigu un efektīvu iedarbību.

Procedūras efekts:

  • Sejas liftings, kakla un dekoltē zonas liftings. Pēc procedūras apstrādājamai zonai tiek piešķirts atjaunojošs efekts. Aktivizē kolagēna un elastīna izstrādi, uzlabo dermas tonusu un skaistumu. Rezultāts parādās uzreiz pēc seansa.
  • Mirdzošs skatiens. Novērš plakstiņu pietūkumu, mazina nogurumu, cīnās ar tumšajiem lokiem zem acīm.
  • Sejas ādas atjaunošana. Āda iegūst koptu un veselīgu izskatu. Tiek stimulēta šūnu reģenerācija, šūnas tiek bagātinātas ar skābekli.
  • Vienmērīga frakcionētā epidermas mikroablācija padara ādu gludāku un mirdzošāku, samazinās hiperpigmentācija, tiek likvidētas rētas, postakne u.c.

Ārstēšanas kursu veido 6-12 seansi, atkarībā no ādas stāvokļa. Seanss notiek reizi nedēļā. Lai saglabātu iegūto efektu, ieteicams veikt seansu ik pēc 6-8 nedēļām. Procedūra ilgst līdz 30 minūtēm atkarībā no apstrādājamās zonas.

Kādi būs ieguvumi, sadarbojoties ar mikropigmentācijas centru Sky Beauty

Sejas ādas kopšana tiek veikta Sky Beauty centrā. Centrā tiek sniegti visdažādākie sejas un ķermeņa ādai paredzēti estētiskās un aparātu kosmetoloģijas pakalpojumi. Klientiem tiek piedāvātas kvalitatīvas un profesionālas procedūras. Sky Beauty rūpējas par to, lai klienti gan procedūru laikā, gan arī pēc tām justos ērti un droši. Mēs izmantojam tikai sertificētus aparātus un materiālus, kā arī ievērojam spēkā esošos higiēnas un sterilizācijas standartus. Pie mums strādā ārsti, kuri praktizē jaunākās estētiskās medicīnas tehnoloģijas un tehnikas.

Ja Jums ir kādi ar šo tēmu saistīti jautājumi, tad sekojiet saitei ŠEIT.


Dalīties