Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 08:00-20:00

Sejas kopšanas procedūras 50+

Cik patīkami no rīta pamosties ar perfektu grimu. Meklējat kaut ko tādu, ko nevar sabojāt pat negaidīta lietusgāze? Tas izklausās kā sapnis, kuru Jūs varēsiet realizēt tikai mūsu centrā. Uzticēt savu ķermeni kādam citam cilvēkam – tas ir nopietns lēmums. Turklāt ļoti svarīgi zināt to, vai cilvēks tiešām ir profesionālis un vai viņš varēs izdarīt to, kas Jums nepieciešams. Jums vissvarīgākais ir:

  • augsta kvalitāte, materiāli
  • liela pieredze
  • tieši tāds estētiskais rezultāts, kādu Jūs no mums gaidāt.

Mēs parūpēsimies par to, lai Jūs varētu ar tīru sirdsapziņu uzticēt rūpes par savu skaistumu mūsu speciālistu rokām. Sky Beauty daudz laika velta personīgām sarunām un klientu konsultācijām, jo mums ir ārkārtīgi svarīgas pozitīvas klientu atsauksmes. Pie mums Jūs varat būt droši pārliecināti par to, ka tiks izmantoti visdrošākie un Jūsu ādai vispiemērotākie skaistumkopšanas produkti pasaulē, jo Jūsu apmierinātība – tā ir mūsu visaugstākā uzslava. Ar mums Jūsu skaistums ir drošās rokās neatkarīgi no tā, vai tā ir injekcija vai ķirurģiska procedūra. Mēs piedāvājam komplekso, neķirurģisko kosmētisko sejas ādas kopšanu. Jūs vaicāsiet, kāpēc tieši mēs?

Sejas kopšanas procedūras 50+

  • Drošība un ideāla sterilitāte
  • Patīkama atmosfēra un draudzīgs personāls
  • Pieredzējuši speciālisti

Kosmētiskā sejas kopšanas procedūra, kas palīdzēs sievietei vairot pārliecību par sevi, uzlabos noskaņojumu un sniegs prieka sajūtu, kā arī stiprinās sievietes veselību. Tikai kosmetoloģijas centrā Sky Beauty Jūs varēsiet atrast to, ko tik ilgi meklējāt. Jo tikai pie mums darbinieki rūpējas par to, lai visi klienti operācijas laikā justos droši un nekas viņiem nevarētu nodarīt jebkādu kaitējumu. Mūsdienīgas permanentā grima metodes, ierīces un tehnikas - sieviete ir pelnījusi vislabāko šajā pasaulē. Vai Jūs esat kaut ko dzirdējuši par permanento grimu? Lūpu laineris un uzacu mikrobleidings - nesāpīga pigmentācija! Palīdzēsim akcentēt Jūsu skaistumu!

Permanentais grims – tas ir kontūru grims, kas saglabājas vairākus gadus. Pastāvīgi tiek akcentētas uzacis, plakstiņi un lūpas, tiek novērstas nelielas nepilnības un pastāvīgi tiek likts akcenta uz Jūsu sejas ādas kopšanu. Acis kļūst neticami izteiksmīgas, pateicoties acu lainera līnijām, kas novilktas augšā un apakšā, proti, skropstu augšanas līnija tiek padarīta biezāka, novelkot pavisam šauras līnijas vai izveidojot nedaudz platākas līnijas ar acu lainera palīdzību, tāpēc acis izskatās optiski lielākas. Pierakstieties uz pieņemšanu pie mums, un Jums noteikti iepatiksies mūsu kosmetoloģijas centrs.


Dalīties