Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 08:00-20:00

Permanentā uzacu grima noņemšana un korekcija

Ja Jums ir veikts neveiksmīgs permanentais grims vai Jums vairs nepatīk jūsu tetovējums, sazinieties ar mūsu profesionālās mikropigmentācijas un kosmetoloģijas centru. Viens no pieprasītākajiem pakalpojumiem - permanentā grima korekcija. Mums ir mūsdienīgas iekārtas, kas ļauj ātri atrisināt šo problēmu. Tetovējumu noņemšanai mēs izmantojam lāzeraparatūru, jo tas ir visefektīvākais veids. Mūsu darbiniekiem ir liela darba pieredze, tāpēc katram klientam tiek piedāvāts vislabākais risinājums.

Korekcijas metodes

  1. Pico Light 10 lāzera izmantošana

Izmantojot šo metodi, lāzera impulss iedarbojas uz krāsaino pigmentu, kurš atrodas zem dermas. Lāzera iedarbības laikā lokāli paaugstinās temperatūra, krāsa sadalās, bet tās sadalīšanās produkti tiek izvadīti caur limfātisko sistēmu. Ar ierīces palīdzību Jūs varat pilnībā vai daļēji noņemt tetovējumu ne tikai no uzacīm, bet arī no lūpām, plakstiņiem un ķermeņa. Šī ierīce ir jo īpaši efektīva cīņā ar uzacu sarkano pigmentu.

  1. Uzacu sarkanā toņa korekcija

Laika gaitā daži brūnā toņa pigmenti iegūst sarkanīgu nokrāsu. Tas notiek tāpēc, ka brūnajos pigmentos ir arī sarkanais pigments. Ja sajaukšana tika veikta nepareizi, tad dominēs sarkanā sastāvdaļa. Sarkano pigmentu ir grūti neitralizēt, tāpēc tā noņemšanai jāveltī daudz laika. Pēc pirmās procedūras pigments kļūst pelēks. Pēc dažām nedēļām šo procedūru jāatkārto.

  1. Skābju-sāļu noņemšanas līdzeklis Pigment Killer

Uzacu korekcija tiek veikta, izmantojot noņemšanas līdzekli, kas atbrīvo krāsainos pigmentus, pēc tam tie izšķīst un tiek izvadīti dermas augšējos slāņos. Uz ādas nepaliek nekādas pēdas vai rētas. Pēc procedūras nav nepieciešams atveseļošanās periods.

  1. Ķīmiskais noņemšanas līdzeklis Rejuvi Removal

Procedūras laikā tiek noņemti pigmenti, izmantojot aparātu. Kad emulsija nonāk saskarsmē ar ādā esošajām krāsām, tad emulsija absorbē tās. Kad procedūra ir pabeigta, tad visas šīs sastāvdaļas tiek izstumtas uz ādas virsmas. Izveidojas garoziņa, kā rezultātā apstrādātā vieta tiek pasargāta no ārējās vides negatīvās ietekmes.

Mēs piedāvājam drošas un efektīvas metodes neveiksmīga permanentā grima korekcijai. Mēs regulāri rīkojam akcijas, kas padara šo pakalpojumu vēl pieejamāku.


Dalīties