Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 08:00-20:00

Lūpas – pievilcīga vieta Jūsu sejā. Padarīsim tās spilgtākas!

Mūsdienu medicīniskās kosmetoloģijas iespējas ļauj sievietei izveidot vēlamo izskatu ar ilgstošu efektu.

Ikdienas manipulāciju, ar dekoratīvo kosmētiku, vietā, var veikt lūpu permanento grimu: pieredzējis kosmetologs ievadīs zem ādas augšējiem slāņiem ļoti noturīgu hipoalerģisku pigmentu, kurš imitē lūpu krāsu.

Efekta ilgums ir atkarīgs no izvēlētās tehnikas, krāsvielas piesātinājuma pakāpes un, pirmām kārtām, no sastāva. Izvēloties permanento grimu, Jūs samazināsiet mikropigmentācijas centra apmeklējumu skaitu, apmeklējot mūs tikai tad, kad lūpu zīmējumam nepieciešama neliela korekcija.

Lūpu mikropigmentācija – procedūra ar dubultīgu rezultātu. Pirmkārt, krāsa: izvēloties toni, visizdevīgāko no dabīgām grima pozīcijām, Jūs vienmēr būsiet pārliecināti par savu lūpu krāsu, tai skaitā, pēc ēdienreizes vai uzreiz pēc pamošanās. Otrkārt, lūpu permanentais grims ļauj koriģēt lūpu formu bez papildus manipulācijām ar lūpu fileriem, kas ir saistīts ar dažādiem riskiem un sāpīgām sekām. Parastā kosmētika nevar vizuāli palielināt lūpas, piešķirt tām simetriju. Permanentais grims dod iespēju izveidot dabiski skaistas lūpas pamata tonī, virs kura svētku reizēs var vienmēr uzklāt lūpu krāsu vakara grimam.

Lūpu mikropigmentācija – ilgi, bet nesāpīgi

Ideāla zīmējuma izvēle – svarīgs etaps, kas nepieciešams pirms lūpu permanentā grima veikšanas Sky Beauty. Jūsu rīcībā ir kontūru tatuāža, pilnīga aizpildīšana ar krāsu, kontūru ēnošana. Pieredzējis speciālists rekomendēs aprobežoties ar pigmentu paleti, kura ir dabiska Jūsu sejas tipam, acu un matu krāsai, ādas tonim.

Mēs garantējam procedūras kvalitatīvu atsāpināšanu. Mikropigmentācijas centrs Sky Beauty izveidojis pārdomātu klienta vietas ergonomiku, jo viņam jāatrodas vienā pozā līdz divām stundām. Neskatoties uz procedūras ilgumu, Jums būs ērti gulēt uz kušetes patīkamā atmosfērā, klausoties jauku mūziku.


Dalīties