Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 08:00-20:00

Liftings sejas liftings ar visjaunāko tehnoloģiju palīdzību

Sejas liftings ir aktuāls gandrīz katrai sievietei 35+, jo šajā vecumā regulāra mājas sejas ādas kopšana zaudē efektivitāti.

Katras sievietes dzīvē pienāk brīdis, kad attēls spogulī vairs nepriecē. Tas nozīmē, ka pienācis laiks aizsardzības metožu meklēšanai no redzamajām novecošanas pazīmēm.

Kādas ir pirmās vecuma izmaiņu pazīmes? Atkarīgs no konkrētās sievietes: vienām āda kļūst sausa, citām parādās sīkas krunkas, trešajām ovāls zaudē precīzas kontūras. Tad palīgā nāk aparāta sejas kopšanas procedūras.

Aparātu kosmetoloģija ir daudz drošāka salīdzinājumā ar ķirurģiskām metodēm un palīdz ādai kļūt veselai un skaistai uz ilgu laiku. Pareiza procedūru piemeklēšana, ņemot vērā individuālas īpatnības, sniedz ilgtspējīgu efektu. Viena no iedarbīgākajām cīņas metodēm ar vecuma izmaiņām šodien ir neoperatīvais liftings ar jauno tehnoloģiju palīdzību.

Icoone Laser – jaunais vārds estētiskajā medicīnā

Icoone Laser – tas ir inovatīvais aparāts, kas ir spējīgs iekļūt visdziļākajos saistaudu slāņos un panākt redzamu efektu jau pēc pirmās pielietošanas reizes. Aparāts darbojas nekaitīgi ādai un kapilāriem.

Aprīkots ar speciāliem uzgaļiem vakuuma masāžai, izveidotajiem speciāli darbam ar problemātiskām zonām. Icoone Laser ir efektīvs cīņā ar specifiskiem tauku nogulumiem, kas ir izturīgi pret sporta nodarbībām.

Aparāts sniedz redzamu efektu, pielietojot jebkurā sejas zonā:

  • Seja, kakls un dekoltē zona: ar aparāta palīdzību aktīvi izstrādājas kolagēns un elastīns, virsma kļūst līdzena, iegūst tonusu un tvirtumu. Liftings kļūst redzams jau pēc pirmā pielietojuma.
  • Zona ap acīm: cīnās ar pietūkumu, tumšiem lokiem, novērš noguruma pēdas, skatiens kļūst možs un mirdzošs. Tonizē periorbitālās zonas un kustīga plakstiņa ādu.
  • Ādas atjaunošana: veicina sejas, kakla un dekoltē ādas atjaunošanu, stimulējot šūnu reģenerāciju, piesātinot ar skābekli. Āda kļūst mīksta un samtaina.

Aparāta liftings ar Icoone Laser palīdzību būs piemērots tiem, kuri vēlas ātri un droši atgriezt ādai veselīgu izskatu nez blakusefektiem un ilgstošas atjaunošanās. SKY BEAUTY centra kosmetologi ir gatavi sniegt detalizēto konsultāciju Icoone Laser izmantošanas jautājumos.


Dalīties