Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 08:00-20:00
Pieraksts:
+371 248 86 555

ICOONE LASER

ICOONE LASER – īpašs sejas un kakla muskuļu vingrošanas veids, ko īsteno ar speciāla stimulatora palīdzību. Ir vispārēji zināms, ka regulāri treniņi padara mūsu ķermeni tvirtu, brašu un jaunu. Runājot par seju, tad te mūsu mēģinājumi kļūt jaunākiem parasti aprobežojas ar ādas tonusa uzturēšanu un vecuma izmaiņu novēršanu, izmantojot tos vai citus paņēmienus. Neviena kosmetoloģiskā procedūra nekādā veidā neiedarbojas uz sejas muskuļu slāni, tādēļ pat blīva āda netiek galā ar novecojošo muskuļu ļenganumu un noslīdēšanu. Šo iemeslu dēļ estētiskās metodes ļauj sasniegt tikai ārēju un samērā īslaicīgu efektu.

Ir jānorāda, ka nodarbību shēmas, vingrojumu veida izvēli, slodzes un seansu ilguma aprēķinu individuāli veic ICOONE LASER speciālists.

Ar ko atšķiras ICOONE LASER no parastās aparātmasāžas? Lieta tāda, ka parasta vibrācija izraisa virspusējas svārstības, kas notiek perpendikulāri muskuļu šķiedrām. Respektīvi, vibrācija iedarbojas uz ādas receptoriem, pēc kā to „slāpē” muskuļi, patiesībā nekādi neiekļūstot organismā dziļāk un nesasniedzot nervu šūnas. ICOONE LASER darbības princips ir atšķirīgs. Svārstības notiek gareniski muskuļu šķiedrām, izraisot to saraušanos un atslābumu ar lielāku biežumu nekā parasti fiziskie vingrojumi. Atbilstoši palielinās arī nervu impulsu pārraides ātrums organismā, kā rezultātā notiek organisma fiziskās un psihiskās sistēmas harmonizācija, pateicoties ICOONE LASER aparātkosmetoloģijai.

Kā darbojas ICOONE LASER sejas stimulācija?

Ja ar ķermeņa masāžas efektu viss ir saprotams, tad kā šī metode iedarbojas uz seju? Pirmkārt, šim nolūkam pastāv speciāli ICOONE LASER uzgaļi sejai. Otrkārt, ir jāsaprot, kāds ir vibrāciju iedarbības uz sejas sīkiem muskuļiem un ādu mehānisms, lai pilnā mērā varētu novērtēt metodes atjaunojošo efektivitāti.

Grumbas, kas izveidojušās uz sejas ādas mīmiskās aktivitātes dēļ, nav nekas cits kā iedobes muskuļu audos. Pastāvīgas vienveidīgas muskuļu kustības šķiedrās izraisa starpšūnu šķidruma un asiņu pāreju no iekritušajām zonām uz apkārtējiem audiem, turklāt ar laiku šis process kļūst arvien izteiktāks. Rezultātā atslābinātais mīmiskais muskulis neizlīdzinās, bet tā arī paliek ar lūzumu, savukārt kontrasts starp grumbu un apkārtējo zonu palielinās.

ICOONE LASER stimulācija atjauno šāda muskuļa nesošo funkciju. Vibrācija veicina kapilāru atvēršanos un stimulē virsējo muskuļu piepildīšanos ar asinīm. To apjoms aizpildās, izlīdzinot jau esošās grumbas un lūzumus. Pēc ICOONE LASER stimulācijas beigām muskuļu apjoms pakāpeniski samazinās, taču šis process notiek tādēļ, ka asinis tiek nodotas zemādas saistaudiem. Notiek intensīva audu apmaiņa, kurā piedalās svaigās asinis palielinātajos apjoms, tādējādi sejas mīksto audu atjaunošanās notiek no iekšienes, kas ārpusē rada grumbas izlīdzinošu efektu. Šis efekts ir vispārēji atzīts un zinātniski pierādīts.

ICOONE LASER izraisa mīmisko muskuļu atjaunošanos, nostiprina sejas ovālu, padara ādu blīvāku un tvirtāku, tātad arī piešķir tai jaunāku izskatu. Šāds rezultāts ir salīdzināms ar ādas nostiepšanu, kas vizuāli padara jaunāku par gadiem 5-6, turklāt efekts saglabājas ilgu laiku ar nosacījumu, ka periodiski tiek nodrošināti uzturošie ICOONE LASER seansi.


Dalīties