Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 08:00-20:00

Henna HENNA BROW uzacu korekcijai un krāsošanai

Henna HENNA BROWS – kvalitatīvs materiāls ādas un uzacu krāsošanai no starptautiski pazīstama ražotāja. Šai krāsai ir ne tikai noturīgs efekts, kas saglabājas līdz divām nedēļām, bet arī plašs toņu klāsts: nepieciešamības gadījumā var kombinēt vairākas krāsas, izveidojot kombināciju, kas lieliski piestāvēs ādas un matu tipam.

Hennas HENNA BROWS īpašības

Henna – tā ir dabiska krāsa, kuras ražošanai tiek izmantotas Lavsonijas lapas. Pateicoties tam, ka sastāvā nav iekļautas ķīmiskās vielas, kosmētiskais līdzeklis aktivizē asins mikrocirkulācijas procesus, palīdz mazināt asins sastāvēšanos asinsvados, kas atrodas tuvu dermas augšējam slānim.

Materiāls ir absolūti drošs matiem un ādai, tas maigi kopj bojātās vietas, padara stiprākus novājinātos matiņus, kā arī palīdz ātri atjaunot to dabisko formu.

Lielais pieprasījums pēc uzacu krāsas HENNA BROWS ir saistīts ar to, ka to var izmantot, lai piemeklētu optimālo uzacu formu un platumu pirms permanentā grima procedūras veikšanas. Uzacu korekcijas efekts saglabājas uz ādas līdz 14 dienām, bet uz matiņiem līdz 6 nedēļām.

HENNA BROWS priekšrocības

Pieņemot lēmumu pierakstīties uz uzacu krāsošanu ar hennu HENNA BROWS, Jums jāpievērš uzmanību sekojošām kosmētiskā līdzekļa priekšrocībām:

  • Uzacu augšanas atjaunošana.
  • Asimetrijas korekcija.
  • Iespēja padarīt matiņus vizuāli biezākus.
  • Kopta tēla izveide.

HENNA BROWS līnijā ir iekļauti vairāki universālie, dabīgie toņi, kā, piemēram, ”Brūns”, ”Blonds”, kā arī krāsas, kuras ievērojami paplašina toņu paleti un ļauj izveidot unikālas kombinācijas.

Ar HENNA BROWS hennu Jums nebūs jātērē laiku ikdienas matiņu un ādas iekrāsošanai, kā arī nebūs jāuztraucas par drošību: sastāvā ir iekļautas tikai dabīgas vielas, kuras nenodrošina negatīvu ietekmi uz organismu.

Kosmetoloģijas centra "Sky Beauty" meistari palīdzēs izvēlēties piemērotāko krāsas toni, atbildēs uz jautājumiem un padarīs ikviena klienta uzacis skaistas un lieliski koptas. Pierakstīties uz procedūru var šeit.


Dalīties