Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 08:00-20:00

Henna HENNA BROW – neaizstājama uzacu korekcija

Uzacu korekcija, izmantojot krāsošanu ar hennu – mūsdienīgu sieviešu izvēle, kurām ir svarīgs ne tikai tūlītējs efekts, bet arī ādas un audu drošība, sāpju sajūtu neesamība, efekta dabiskums.

Ne visas jaunietes, pierakstoties uz uzacu krāsošanu, piekritīs kardinālai pārveidošanai, kura izraisīs paziņu lokā vienīgo reakciju – “neīstas uzacis”. Profesionāla uzacu krāsošana ir domāta kvalitatīvam, elegantam, diskrētam ikdienas efektam. Rūpīga formas, izliekuma, uzacu vektora, kā arī toņa, kurš harmonē ar matu krāsu, izvēle ir domāta nevis vienreizējai vakara vai foto makijāžai, bet gan dabiskam ikdienas izskatam.

Uzacu krāsošana ar hennu paredz vairākas priekšrocības: iespēju nerūpēties par matiņiem divu nedēļu garumā, maigu siltu toni bez uzkrītoša kontrasta ar dabisko sejas krāsu. Mūsu centra meistaru veidotās uzacis nenodos Jūs ar savu mākslīgumu, pat, ja iziesiet uz ielas vai sagaidīsiet viesus bez makijāžas.

Mūsu izvēle – uzacu krāsošana ar hennu. Mēs izmantojam tikai hennu HENNA BROW. Tā ir dabiska krāsviela, kura pazīstama senajiem skaistuma meistariem. Krāsojošā pigmenta sastāvā – ir tikai ekstrakts no lausonijas lapām. Šis ārstniecības augs aug Indijā un to izmanto ne tikai vizāžisti, bet arī farmaceiti, jo viņš stimulē asins mikrocirkulāciju, stabilizē ādas augšējā slāņa asinsvadu sieniņas.

HENNA BROW izmanto mākslinieki, kuri nodarbojas ar body-art un tas nozīmē, ka tā ir pilnīgi nekaitīga ādai.

Uzacu krāsošana ar HENNA BROW – korekcijas dabisks efekts

Biotatuāžas meistari atzīst BrowHenna tehnologiju par labāko. Ir kļūdaini uzskatīt, ka krāsojošā pigmenta priekšrocības trūkums – augstā cena. Mikropigmentācijas centra Sky Beauty pastāvīgo apmeklētāju atsauksmes liecina par to, ka, atnākot uz uzacu krāsošanu un korekciju reizi pusotrā mēnesī, viņas būtiski ietaupa atsakoties ne tikai no mājas līdzekļiem (skropstu tušas un zīmuļiem), bet arī lētiem, tātad nenoturīgiem salonu līdzekļiem.

HENNA BROW palete ietver daudzas tīras pamatkrāsas, kuras var sajaukt, lai iegūtu ekskluzīvus toņus. Tas ir īpaši svarīgi gaišmatainām sievietēm, kurām ir svarīgi saglabāt dabisko izskatu un vienlaicīgi akcentēt uzacis.

Neakurāta forma, haotiska matiņu augšana, nepietiekams garums, simetrijas trūkums – šīs problēmas var atrisināt ar uzacu krāsošanu, ar profesionālo hennu.

Katras klientes pirmā vizīte Sky Beauty, iekļauj rūpīgu galīgā varianta izvēli. Biotatuāžas meistars nemēģinās ekonomēt laiku, izvēloties Jums labāko variantu.

Henna HENNA BROW – saudzējoša krāsa, kura nepiesaistīs Jūs pie vienas krāsas. Uzacu korekcija un atkārtota krāsošana var ietvert izmaiņas, atbilstoši Jūsu jaunajām vēlmēm.


Dalīties