Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 08:00-20:00

Dažādas skropstu pieaudzēšanas metodes: priekšrocību un trūkumu salīdzināšana

Skropstu pieaudzēšanu var veikt, izmantojot dažādas tehnoloģijas. Katrai no tām ir savas priekšrocības un trūkumi. Viss ir atkarīgs no tā, kādu koptēlu Jūs vēlaties izveidot.

Visvienkāršākā un klasiskākā skropstu pieaudzēšanas metode ir 1:1. Uz vienas skropstas tiek uzklāts 1 papildus slānis. Par šāda veida pieaudzēšanas metodes priekšrocību var uzskatīt dabiskumu un maigu skatienu, kā arī to, ka netiek nodrošināts pārāk spilgti izteikts efekts.

  • 2D skropstas, kā nav grūti nojaust, paredz 2 slāņu uzklāšanu. Šajā gadījumā viens matiņš tiek pārklāts ar 2 kārtām. Tas skropstas padara ievērojami biezākas.
  • 3D skropstas nav piemērotas visiem. Taču šī tehnoloģija ir samērā pieprasīta un populāra, it īpaši tad, ja pieaudzēšanu veic kvalificēti profesionāļi.

Skropstas ar 2D efektu piešķir lielisku akcentu, pateicoties šāda veida skropstām, skatiens kļūst izteiksmīgāks, vienlaikus nav nepieciešams papildus lietot kosmētiku. Vēl viena šīs tehnoloģijas priekšrocība ir noturība. Dažos gadījumos pazūd nepieciešamība ikdienā lietot skropstu tušas, acu lainerus, acu zīmuļus. Galvenais trūkums ir tāds, ka meitenēm ar dabiski izteiksmīgu skatienu, tas kļūst asāks un spilgtāk izteikts, varētu pat teikt, nedaudz vulgārs. Tāpēc šī tehnoloģija nav piemērota visiem.

Vienlaikus pastāv 2 pieaudzēšanas veikšanas veidi – kušķīšos un pie katras skropstas.

Pirmā metode ir populāra tāpēc, ka šo procedūru var veikt ļoti ātri – pietiks ar 1 stundu. Pie trūkumiem var pieskaitīt neilgo skropstu kalpošanas laiku un skaidri saredzamos papildus slāņus, tāpēc skropstas neizskatās dabiskas.

Otrā metode, neskatoties uz to, ka tā aizņem vairāk laika – līdz 2 stundām un prasa profesionālu izpildījumu, nodrošina daudz labāku rezultātu. Tāpēc skropstas kalpo ilgāk, kā arī tām ir dabisks izskats. Neliela nepilnība - 1-2 izkritušas skropstas neietekmēs izskatu.

2D un 3D skropstu pieaudzēšanu Rīgā veic mikropigmentācijas centrs Sky Beauty

Kosmetoloģijas centra profesionālie speciālisti šo procedūru veic ļoti akurāti. Viņiem ir visi šīs procedūras veikšanai nepieciešamie materiāli un aprīkojums. Šī procedūra ir salīdzinoši lēta. Jūs būsiet apmierināti ar rezultātu.

Visvairāk iecienīta ir 3D skropstu pieaudzēšana. Tieši tāda tehnika, kas paredz katras skropstiņas pieaudzēšanu atsevišķi. Šo pakalpojumu var pasūtīt kosmetoloģijas centra mājas lapā. Ar Jums tiks saskaņots ērtākais apmeklējuma laiks.


Dalīties