Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 08:00-20:00
Pieraksts:
+371 248 86 555

COVID-19

Dārgie klienti, ņemot vērā Latvijas valdības pieņemto lēmumu pastiprināt drošības pasākumus koronavīrusa izplatības samazināšanai, mēs strādājam īpašā režīmā ievērojot visus veselības drošības noteikumus.

Papildus tam, saskaņā ar Veselības ministrijas prasībām mēs esam ieviesuši arī klientu uzskaiti epidemioloģiskajai uzraudzībai.

❗️ Pirms reģistrācijas katram pacientam tiek izmērota temperatūra. Ja temperatūra ir 37-37.1, mēs atsākām procedūrā.

❗️ Visi pacienti aizpilda un paraksta blanku, kurā tiek apliecināts, ka pēdējo 14 dienu laikā pacients nav apmeklējis un nav bijis saskarē ar personu, kas apmeklējusi COVID-19 skartās teritorijas vai ceļojis ārpus Latvijas un ka pacientam nav kāda no elpceļu infekcijas pazīmēm – iesnas, klepus, paaugstināta ķermeņa temperatūra, rīkles iekaisums, elpošanas traucējumi.

Būsim atbildīgi par savu un citu veselību!

Vēlamies arī atzīmēt, ka SKY BEAUTY centrā jūsu ērtībām atrodas zobārstniecības klīnika SKY DREAM CLINIC. Klīnikas zobārsti ir gatavi sniegt savu palīdzību visiem pacientiem, kuriem ir akūts gadījums.

SKY DREAM CLINIC draudzīgais kolektīvs lūdz savus pacientus būt uzmanīgiem un rūpēties par sevi un saviem tuviniekiem un ievērot visus valsts noteiktos ierobežojumus saistībā ar koronavīrusa izplatīšanos Latvijā! Visiem pacientiem pirms reģistrācijas, tāpat kā SKY BEAUTY centra klientiem, tiek izmērota temperatūra, ja tā ir 37 - 37,1 un augstāk – ārstēšana zobārstniecības klīnikā SKY DREAM CLINIC tiek pārcelta uz citu laiku, kad pacientam normalizēsies veselības stāvoklis, ka arī visi pacienti paraksta blanku, ka nav bijuši pēdējo 14 dienu laikā koronavīrusa skartajās zemēs un nebija saskārušies ar koronavīrusa saslimušajiem.

SKY DREAM CLINIC turpina pieņemt pacientus, bet klīnikai ir jauni ierobežojumi darba gaitā saistībā ar koronavīrusa izplatīšanos Latvijā.

Pacientu pieņemšana notiek akūtos gadījumos:

  • Akūti gadījumi:zobu traumas, zobu sāpes, arī pulpītu, periodontītu un perikoronītu gadījumā, kas iespaidojamas ar sāpju remdējošiem medikamentiem.
  • Vidēji akūti gadījumi:salūzusi ortodontiskā aparatūra, zobu protēze.
  • Viegli akūti gadījumi – estētiski nozīmīgi:nokritis kronītis, izkritusi plomba u.tml.

Klīnikas jaunais darba laiks ir no plkst. 9:00 līdz 18:00

Ja ir liela nepieciešamība pierakstīties pirms 9:00 vai pēc 18:00, tad vispirms ir jāvienojas ar ārstu. Sestdienās un svētdienās klīnika vairs nestrādā.

Uz laiku tiek samazināts administratoru skaits. Ja uz jūsu zvanu uzreiz neatbildēja, nepārdzīvojiet, mēs jums noteikti pārzvanīsim.

Ja jums steidzami ir nepieciešama konsultācija, noteikti izmantojiet kontakta formu klīnikas mājaslapā un uzdodiet savus jautājumus: www.skydream.lv 

Klīnikas speciālisti ar prieku jums palīdzēs attālināti.

Sargājiet sevi un savus tuviniekus.

Stirpu veselību!


Dalīties