Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 08:00-20:00

Biorevitalizācija kā harmonijas sasniegšanas līdzeklis

Estētiskā kosmetoloģija pēdējos gados ir jūtami soļojusi uz priekšu. Šobrīd skaistuma injekcijas – tā nav daļēja muskuļu bloķēšana, reizēm pilnīga mīmikas zaudēšana, bet gan saudzējošas tehnikas, izmantojot polinukleotīdus un ādas uzlabotājus, kuri ir iepriekšējo biorevitalizācijas preparātu un hialuronskābes injekciju uzlabotās formulas.

Mūsdienu trends – dabiskums. Sejas kopšanas procedūru mērķis ir tieši vizuāli palēnināt ādas novecošanas procesu: nevis “izlīdzināt” seju, kā to praktizēja iepriekš, bet gan filigrāni aizpildīt vismazākās grumbiņas ar inividuāli izvēlētu preparātu, kurš koriģē sejas reljefu un aktivizē sejas ādas šūnu atjaunošanos. Kad tiek pabeigts skaistuma injekciju kurss, mūsu pacienti izskatās drīzāk atpūtušies, nevis pārvērtušies līdz biedējošam nedabiskumam.

Mikropigmentācijas centra Sky Beauty speciālisti ļoti atbildīgi izturas pret pirmo pacienta konsultāciju. Mūsu praksē ir bieži gadījumi, kad atnāk pat 18 gadus vecas jaunietes, kuras ir neapmierinātas ar savu izskatu un gatavas pierakstīties uz biorevitalizāciju. Daudzas sievietes pirmās ādas novecošanas pazīmes pamana 27-30 gadu vecumā. Gan pirmajā, gan otrajā gadījumā mēs cenšamies detalizēti izpētīt pacientes visa organisma un ādas īpatnības, izprast individuālās vecuma perspektīvas un, pēc iespējas, izvēlēties alternatīvas un sejas ādai atbilstošas procedūras – kopšanas un aparātu.

Biorevitalizācija – optimālas metodikas izvēle

Tikko parādījušās mīmiskās grumbiņas un ādas dehidratācija ļauj uzzināt par audu vecuma izmaiņu uzsākšanos. Šajā etapā ir svarīga pilnvērtīga pieredzējuša kosmetologa konsultācija, kurš palīdzēs veikt izvēli starp mezoterapijas kokteiļu izmantošanu un biorevitalizācijas kursu ar nestabilizētas hialuronskābes izmantošanu. Nepieciešamais hialuronskābes injekciju skaits ļauj kompensēt elementu deficītu, kuri nepieciešami pilnvērtīga kolagēna atjaunošanai audos.

Ja jaunas sievietes, saskaroties ar sausas ādas un pigmentācijas problēmām, var aprobežoties ar mezoterapijas kokteiļiem, kuru pamatā ir vitamīni, aminoskābes, hialuronskābe, peptīdi un citas aktīvās vielas, tad spēcīgi izteiktas vecuma problēmas, bieži sastopamas pēc 35 gadu vecuma sasniegšanas, prasīs sejas kopšanas procedūras, izmantojot preparātus uz hialuronskābes pamata. Šajā gadījumā Sky Beauty kosmetologi garantē smalko grumbiņu izzušanu, svaigas sejas krāsas atjaunošanos, audu tvirtumu un elastību.


Dalīties