Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 08:00-20:00

Atjaunināšana ar hialuronskābes injekcijām

Sejas kopšanas procedūrasа, pielietojot hialuronskābi, ir efektīvs veids, kā palēnināt novecošanas procesu. Saglabāt skaistumu un jaunību cik vien ilgāk iespējams vēlas praktiski visas sievietes. Pateicoties injekciju pielietošanai kosmetologi sniedz sievietēm iespēju ilgus gadus izskatīties jauneklīgi, pievilcīgi un palikt laimīgām.

Procedūras īpatnības un priekšrocības

Hialuronskābes injekcijas pieder pie pieejamāko un efektīvāko atjaunināšanas metodiku kopuma. Pateicoties šīs procedūras veikšanai ir iespējams atrisināt virkni kosmētisko problēmu:

  • paaugstināt ādas tvirtumu un elastīgumu;
  • veikt deguna formas korekciju;
  • padarīt precīzāk apzīmētu u sejas ovālu;
  • palielināt lūpas, padarīt tās pilnīgākas;
  • izlīdzināt krunkas un dziļas nasolabiālās krokas.

Hialuronskābe atrodas mūsu organisma nervu, epitēlija un saistaudu sastāvā, un ir nepieciešams to pilnvērtīgai funkcionēšanai. Šī viela aizsargā no audu dehidrācijas, atjauno ūdens līdzsvaru šūnās. Vienai glikozamīnglikāna polisaharīda molekulai piemīt spēja noturēt vairākus tūkstošus ūdens molekulu, kas ļauj uzturēt ādu jaunu un tvirtu.

Kam ir vajadzīgas injekcijas?

Mūsu organisma atrodas ap 15 g hialuronskābes. Tā ir nepieciešams imūnsistēmas uzturēšanai, aizsardzībai no iekaisuma procesiem, ādas dabīgai mitrināšanai atjaunināšanai. Nepietiekama vielas daudzuma gadījumā, kurš ar vecumu kļūst aizvien mazāks, visi šie procesi sabrūk, un notiek ādas novecošana. Nepietiekams hialuronskābes daudzums neizbēgami izraisa ādas novīšanu, tās elastīguma, tvirtuma zaudēšanu, krunku veidošanos, kā arī locītavu kustīguma samazināšanos.

Hialuronskābes injekcijas ļauj panākt šādus rezultātus:

  • novērš ādas ļenganumu, blāvumu;
  • atbrīvo no fotonovecošanas pazīmēm;
  • izlīdzina mīmiskas un vecuma krunkas;
  • atgriež tvirtumu un elastīgumu;
  • likvidē pigmentāciju, izlīdzina ādas toni.

Ar mērķi palielināt lūpu apjomu hialuronskābi ārsts ievada intramuskulāri. Ja vielu ievadīt pārāk dziļi, procedūra var būt neefektīva, ja pavirši – var izveidoties mezgliņi. Šī iemesla dēļ ir svarīgi uzticēt savu skaistumu un veselību labākajiem speciālistiem. Sky Beauty ārsti ir profesionāļi, kuru kvalifikācija ne vienu reizi vien ir apliecināta ar diplomiem un sertefikātiem. Mūsu kosmetologi pārzina visas atjaunināšanas veikšanas nianses ar hialuronskābes ievadīšanas palīdzību organismā.


Dalīties