Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 10:00-19:00
Se.: 10:00-16:00

Procedūras skropstām un uzacīm

Centrā Sky Beauty mēs piedāvājam virkni procedūru, kuras palīdzēs uzlabot uzacu un skropstu ārējo izskatu un veselību. Skropstām – tā ir laminēšana un pagarināšana, uzacīm – formas korekcija un augšanas paātrināšana.

Skropstu laminēšana tiek veikta ar augsta satura keratīna un hialuronskābes līdzekļu palīdzību. Keratīns stimulē skropstu apjoma pieaugumu, bet hialuronskābe neļauj tām novecot. Kopā ar vitamīniem tas rada ilgstošu efektu: skropstas izskatās kuplākas un biezākas.

Skropstu pieaudzēšana mūsu centrā Sky Beauty ir pieejama divos variantos: klasiskā, ar katras skropstas garuma palielināšanu un mūsdienīgā – 2D. Otrais veids ļauj ne tikai palielināt garumu, bet arī skropstu apjomu – tās var izskatīties trīs reizes kuplākas.

Kad nepieciešama uzacu korekcija, mūsu palīgs ir – henna BROW  HENNA. Tā lieliski iekrāso matus un ādu, uzlabojot to stāvokli, ilgstoši noturīga, līdz pat divām nedēļām.

Skropstu un uzacu korekcija un kopšana tiek labi papildinātas ar sejas ādas pīlinga un liftinga procedūrām, kā arī ar permanento grimu.